Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle Studio Plus 9.3 a PAL

Nyny (16)|30.11.2004 08:21
Zdravim,
chtel jsem vyzkouset Pinnacle Studio Plus 9 a tak jsem ho stahl z Netu. Instalace a vse je komplet v cestine, proto jsem predpokladal, ze se jedna o verzi urcenou pro Evropu. Ale problem je, ze kdyz nastavim zdroj videa DV, tak je vedle v policku nastaveno NTSC a nejde to zmenit. Kdyz pak nahraju kus videa, nejde s nim nic delat, protoze pri pokusu o praci s nim program nahlasi chybu, ze video nani v norme PAL a dal se se mnou nebavi.
Nevite nekdo kde je problem? Vim, ze verze pro severni ameriku neumoznuje prepnuti na PAL, ale jednak sem predpokladal, ze kdyz je program v evropskych jazycich, tak se nejedna o tuto verzi a jednak si myslim, ze i kdyby se o tuto verzi jednalo, tak urcite pujde nejak (treba v registrech) odemknout aby PAL nastavit nejak sel.
poradite mi nekdo?
Snah (48)|30.11.2004 08:32
To je novinka od Pinnacle, že blokuje PAL u US verze Studia :-(( . Na jejich foru se o tom dost zive diskutovalo, kdyz si nekdo z Evropy koupil v US (nebo pres eshop) upgrade na + a ono mu to bloklo PAL. Podle Pinnaclu to neni bug ale vlastnost a ze to tak driv nebylo prej byla chyba :-I . Nastesti to o jakou se jedna verzi se zjistuje ze ser. cisla zadavaneho pri instalaci. Takze si sezen cislo platne pro Evropu a znovu to naistaluj a budes to mit OK. Pak se divi, ze to lidi radej stahnou z warezu...