Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

neustálé problémy s WinFast 1000S

budis (57)|22.8.2008 12:07
V lednu jsem si koupil TV kartu Leadtek WinFast DTV1000S a mám s ní drahoty. nainstaloval jsem ovladače a winfastPWR2. ale, přesto, že má být kompatibilní s Win Vista, aplikace PVR2 mi fungovala jen s režimem XP SP 2. Proto často vypadla hláška, že program ukončil činnost, ale alespoň trochu se na TV dívat dalo. po čase se ale stalo, že obraz se začal sekat, až nakonec nebyl skoro žádný. že by signál? to nevím, ale když stejný koaxiál připojím na svůj setbox, tak je obraz plynulý a signál dostatečný. několikrát jsem přeinstaloval ovladače, ale nic nepomohlo. tudíž jsem myslel, že to bude kartou a odeslal ji na reklamaci. řekli, že je v pořádku a vrátili ji. takže jsem nainstaloval znovu ovladač, ten stejný (novější nevyšel) a PVR2 v novější verzi. ta se mi pro jistotu nepustí vůbec v žádném ražimu. spustím ji a je vidět jen v procesech DVTAP.exe a to je všechno. a když spustím media center nebo jiný program na TV, tak se obraz buď seká nebo není vůbec. Co s tím?
Doom (2331)|23.8.2008 15:06
používal jsi poslední ovladače pro vistu?
nemáš tam nějaký kodek packy nebo přehrávač power dvd?
EvaStream (1)|12.10.2010 11:13
Dobrý den, také mám problém a moc prosím o radu. Používám tuhle TV kartu na převod videa z kamery do pc a následně na internet v reálném čase. A chci se zeptat, nemám k téhle kartě dálkové ovladání, video při přenosu na internet je rozostřené a to celkem hodně. Dá se v nějakém programu, nebo kdybych si sehnala dálkové ovladání, ten obraz přes něj upravit? Kdybych měla jistotu, že dá, protože nevím, v čem je problém, tak si koupím novou kartu se vším co k ní patří. Děkuji za odpověď. (mám win xp, ptám se tady protože jsem si kartu do PC a vše kolem toho nedávala sama)