Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

canon hv20 a zvuk mechaniky v záznamu

lada22 (32)|21.8.2008 20:30
koupil jsem canon hv20, obrázek excelentní, jen mi příde, že je v záznamu poměrně hodně slyšet zvuk mechaniky. Máte někdo podobnou zkušenost a nechá se s tím něco dělat ? dík !
appalacio (201)|24.8.2008 14:56
zvuk mechaniky budeš mít v záznamu vždy, otázkou je, kolik máš ruchů v okolí.. je možné, že máš zrovna kus, který je trochu slyšet víc

řešení je víc, vyčištění a seřízení kamery, používání ext. mikrofonu nebo využít speciálního softíku, který filtrem odruší tento zvuk... vyber si .-))
bobescl (31)|24.8.2008 21:20
Ahoj lada22, tak jsi ji přeci jen koupil, gratuluji! S tím zvukem mechaniky jsem měl také potíž. Loni i letos jsem natáčel s kamerou pod vodou a myslel jsem si najivně, že ty zvuky z pod vodní hladiny tam budou pěkně slyšet. No a to byl právě omyl. Takový rachot mechaniky uzavřené v pouzdru jsem ještě neslyšel. Jediné řešení bylo původní zvuk pryč a místo něj hudba. Ty ale máš na mysli jako že v přírodě, zpěv ptáků, šum trávy apod. Tak s tím ale problém nemám, jen když je absolutní ticho je slyšet slabý zvuk motorku. No nevím, ale asi bych to reklamoval ale ještě se podívej , je tu někde k tomu diskuze.
bobescl (31)|24.8.2008 21:22
lada22 (32)|25.8.2008 10:23
tak nakonec jí vrátím, kromě zvuku mechaniky jsem k tomu měl ještě další subjektivní důvody (viz diskuze canon nebo sony). Možná jsem měl nějaký horší kousek, nevím. Jinak dík !