Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TH-50PX8E Zkušenosti

Zim (6)|18.8.2008 19:09
Ahoj nemáte někdo něaké zkušenosti s touto TV. Chci koupit novou TV do 30K a tato se mě jeví jako nejlepší volba. Popř. doporučte jinou.
Jinak bude sloužit především k sledování TV pořadů jako jsou zprávy atd.. Zdroj signálu analog a (DIGI TV), občas DVD. Vím že kvalita analogu nebude úplně top, ale bohužel 50 palcové CRT nejsou což je jedna z podmínek které mám. :(
Co mě zajímá jak si poradí Tv s analogovým signalem a jak je to z vypalováním a spolehlivostí.
Panáka sem si vybral taky z důvodu, že jsem s jeho výrobky nikdy neměl žádné problémy a předpokládám že u TV to bude podobné.
Díky moc za rady a přeji hezký den.
MaxSand (91)|18.8.2008 23:18
No ono na analogu vypadají všechny programy blbě a zvlášť na 50'. Sice jsem to neviděl na vlastní oči, ale vím co to dělalo na LCD na 32'. Na digitálu to je o něco lepší. Digi TV jsem ještě nezkoušel, ale podle toho co se říká tak ten signál taky není nic moc. Máš asi stejně svázané ruce jako já. Podíval bych se být tebou jak to vypadá s digitálem ve tvém okolí. Pokud ho chytáš tak máš aspoň nějaké programy v koukatelný kvalitě. Pokud na to nespěcháš tak 37' PX8 stopro kupuju, ale čekám až mi vrátí peníze za tu 32' LCD. Pak můžu napsat jak jede na analogu, digitálu a Digi TV.
Zim (6)|18.8.2008 23:44
[QUOTE=MaxSand;188437]No ono na analogu vypadají všechny programy blbě a zvlášť na 50'. Sice jsem to neviděl na vlastní oči, ale vím co to dělalo na LCD na 32'. Na digitálu to je o něco lepší. Digi TV jsem ještě nezkoušel, ale podle toho co se říká tak ten signál taky není nic moc. Máš asi stejně svázané ruce jako já. Podíval bych se být tebou jak to vypadá s digitálem ve tvém okolí. Pokud ho chytáš tak máš aspoň nějaké programy v koukatelný kvalitě. Pokud na to nespěcháš tak 37' PX8 stopro kupuju, ale čekám až mi vrátí peníze za tu 32' LCD. Pak můžu napsat jak jede na analogu, digitálu a Digi TV.[/QUOTE]

JJ to máš pravdu, já bych novou TV ani nekupoval, ale byl sem pověřen otcem vybrat a objendat novou TV a chce 50palcovou plazmu do 30K. Tak teď vybírám nejmenší zlo.
Kebule (63)|19.8.2008 07:20
Myslím, že 50px8e bude asi nejvhodnější v této cenové relaci.
Jinak můžeš vybírat snad už jen mezi LG a Samsung.
Doporučil bych toho panáka.
roman2277 (582)|20.8.2008 11:43
[QUOTE=Zim;188439]JJ to máš pravdu, já bych novou TV ani nekupoval, ale byl sem pověřen otcem vybrat a objendat novou TV a chce 50palcovou plazmu do 30K. Tak teď vybírám nejmenší zlo.[/QUOTE]Přesně tak.V této velikosti je to nejlepší volba.
Zim (6)|20.8.2008 20:15
Díky je objednaná jen mě napsali, že kvuli velikosti TV ji nemůžou přivézt oni ale DHL, takže jen doufám, že ji nepoloží a že dojede v celku :D
petrkos (23)|27.8.2008 13:34
Tak co se týče DIGI TV -můžeš být v klidu - mám starší PX50 -700 a ta jede přes DIGI celkem rozumně -samozřejmě na vzdálenost k tomu určenou -3,5 - 4,5m je obraz pěkný a podle staré 74cm-Finlux stejný -prostě pocitově to hraje stejně . Pokud chci hledat múnusy tak si k tomu stoupnu na 2metry ale pixelfooobií netrpím tak to nedělám.......