Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Export ve womble-problem

stanix (131)|18.8.2008 09:37
Prosím o radu- ze satelitu jsem si nahrál film(tenkrát na západě),uloženo na HDD s příponou TS(velikost asi 5,4GB).Toto jsem prohnal ProjectX,výsledný soubor má příponu m2p-tuto jsem přepsal na mpg(tak to dělám vždy a zatím bez problémů.) Tento výsledný mpg jsem naimportoval do Womble- potřeba odstřihnout začátek a konec, kde jsou reklamy-prostě jsem pustil nakrávání kousek před filmem a vypnul až za ním.A teď problém-dám export výsledného střihu ,otevře se okno exportu ,spustím start a nic se neděje,jenom odpočítává čas exportu a výsledná velikost je 0.Zvládá vůbec womble tak velký soubor,nebo je nějaká chyba ve zdroji,nebo ,nebo,nebo...- v čem je problém???Případně v čem jiném mám zkusit reklamu odstřihnout.Specialně jsem si koupil dvouvrstvé DVD abych toto nemusel zmenšovat.
Alf (888)|18.8.2008 10:23
V exportu, na záložce "General" to máš nastavené správně?
StD (8612)|18.8.2008 11:11
Přesně jak píše ALF, v "General" zkontrolovat cíl - musí to být HDD s NTFS Partition, třeba i v síti, tak to dělám já - ukládám si sestříhané do druhého PC, kde s tím pracuji dál.
stanix (131)|18.8.2008 14:19
Všechny disky mám NTFS Partition,do toho "General " se mrknu -pokud jsem to pochopil správně.Pro rychlé uložení používám to tlačítko vpravo dole a mělo by to uložit v tom,v čem se to načetlo-tzn.bez jakéhokoliv reenkod.
stanix (131)|20.8.2008 10:43
Tak asi chyba mezi klávesnicí a židlí-den jsem neměl bednu zapnutou a včera to začalo fungovat.Sice to trvalo kolem dvou minut než se něco začlo dít,ale výsledek se dostavil,sice s malou chybičkou.Střih na začátku je OK,ale na konci filmu se to vyexportovalo i s tím kusem který jsem odstřihl,přesto,že na časové ose je to v pořádku-a to jsem to několikrát kontroloval.Už mě to ale stálo dost sil a utrpení,tak to nechám jak to je.Díky všem za radu.
StD (8612)|20.8.2008 11:22
Příště nebuď líný a používej tlačítko Export nahoře v liště a budeš mít k disposici i další volby, včetně náhledu TimeLine videa a audia...
stanix (131)|21.8.2008 07:59
No,asi to bude pravda,ale já Womble používám jenom na vystřihování reklam v záznamech ze satelitu -mimochodem na tohle to funguje úplně perfektně a musím se přiznat že o některých volbách pod tlačítkem export nemám nejmenší tušení k čemu jsou.Ale nevzdávám to a studuji :)
StD (8612)|21.8.2008 10:37
...mno, já také jen "vystřihávám reklamy" nebo začisťuji začátky/konce, a to tak, že to ve filmu mnohdy ani nepoznáš, že tam byl střih... ale hlavní pointa toho tlačítka je, že pokud mám záznam v anamorfním 16:9, tak si to rovnou opravím v hlavičce a je tam i řada jiných věcí, které mohou usnadnit práci.