Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Webkamerka do 500,- Kč

Zeus(CZ) (5)|17.8.2008 20:36
Dobrý večer Vám všem!

1) doufám, že jsem zvolil správnou sekci. Lidi tu řeší HD kamery, a já přijdu s webkou :). Pokud jsem se spletl, tak se omlouvám …

Chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně koupě webkamery. Moc se v nich nevyznám, takže mé požadavky jsou skromné: To (podle Vašeho názoru) nelepší do ceny MAXIMÁLNĚ 500,- Kč. Tím chci říct, že třeba 550,- už je moc, ale pokud najdete něco za 499,- je to plně v pořádku a já ji s radostí vezmu :).

Specifikace - nemám moc tušení, takže snad jen, že bych chtěl větší rozlišení než 640×480. Koukal jsem po e-shopech, do ceny 500,- by to snad nemusel být problém. Budu ji používat na telefonování přes Skype (případně něco jiného, kdybych něco objevil), a sice nemám v úmyslu nahrávat sám sebe a pak to dávat na Youtube a spol., ale kdyby uměla nahrávat normálně i 'bez Skypu', budu rád (to je asi u webkamer samozřejmost??) .

Kupoval bych ji v pražském obchodu http://www.softcom.cz, klidně posílejte odkazy na jiné eshopy, já si to samozřejmě vyhledám.

Moc Vám všem děkuju za ochotu a přeji krásný zbytek víkendu :),
appalacio (201)|19.8.2008 09:01
já tvůj dotaz zjednoduším, chci udělat z hovna zlatý kuličky a abych se u toho radoval, jak jsem udělal dobrej kšeft .-))))))))
Zeus(CZ) (5)|19.8.2008 09:21
[quote=appalacio;188450]já tvůj dotaz zjednoduším, chci udělat z hovna zlatý kuličky a abych se u toho radoval, jak jsem udělal dobrej kšeft .-))))))))[/quote]

Hahahahahahaaaaaa, ach, ty jsi ale TAK VTIPNÝ! Páni, kde ses takové vtipnosti naučil?

Moc Ti děkuju za radu!
appalacio (201)|19.8.2008 12:18
[QUOTE=Zeus(CZ);188454]Hahahahahahaaaaaa, ach, ty jsi ale TAK VTIPNÝ! Páni, kde ses takové vtipnosti naučil?

Moc Ti děkuju za radu![/QUOTE]

no já myslel,že tě to trkne, kde asi soudruzi udělali chybu...hmm asi netrklo...ale když jsi si naběhl s tím dalším příspěvkem....nuže.....

....dle tvých požadavků to splňuje jen jedna kamera v daném obchodě a to ještě dost pochybuji o tom rozlišení... možná kdyby jsi si dal tu práci a pouze kamery vytřídil, tak by jsi měl o dost jednodušší život, než sprostě otravovat a na tom si trvám...... pro tebe je jednodušší postoj....a vlastně udělejte to vše za mě, hoďte sebou a žádný kecy okolo..
Zeus(CZ) (5)|19.8.2008 18:24
[quote=appalacio;188483]....dle tvých požadavků to splňuje jen jedna kamera v daném obchodě a to ještě dost pochybuji o tom rozlišení... .[/quote]

No, tak těch kamer je několik, na konkurenci, kam jsem po tvé "radě" napsal, mi už odpověděli. Dokonce několik alternativ, a dokonce přímo v tom 'mém' eshopu, v jiných by jich bylo ještě víc.

Kamery jsem samozřejmě vytřídil, ale kdyby sis přečetl (umíš číst?), co jsem napsal, tak se ve Webkamerách NEVYZNÁM!, tím pádem jsem čekal buď konkrétní tipy, které jsem DOSTAL (ovšem jinde), nebo aspoň info, kde jsem udělal chybu (třeba 'vysoké rozlišení je zbytečnost').

Od toho tady to fórum je, nikdo tě nenutí radit. Jestli tě tak 'sprostě otravuju', tak jdi rovnou někam a nemusíš mě o tom informovat.

A ještě jedna věc:
[quote=appalacio;188483]možná kdyby jsi si dal tu práci a pouze kamery vytřídil, tak by jsi měl o dost jednodušší život[/quote]

Říká se KDYBYS, ne kdyby jsi si ; a ty BYS, ne tak by jsi

Kdyby měl ten tvůj 'příspěvek' aspoň gramatickou úroveň, když žádná jiná tam není!
appalacio (201)|19.8.2008 20:18
hmmm teď jsi mi to nandal....-))) jsem zvědav, kdo po tvém výlevu se tady bude ještě s tebou bavit .-)) na téma .... mě jsi otrávil docela .-))), ale hlavu si s tím nelámu, já kameru nesháním
Zeus(CZ) (5)|19.8.2008 20:24
Já už taky ne.

Napsal jsem slušný dotaz s prosbou o pomoc, kdo nechce, nemusí mi radit. Za tipy jsem vděčný, ale nebudu Vás nenávidět, když se na mě vykašlete. A na můj 'výlev' tu nepochybně všichni kašlou. Spíš jsem trochu zklamaný, a taky mě překvapuje, proč trávíš čas tím, že na mě "útočíš" :). Všechny ty příspěvky jsou naprosto zbytečné - nechceš radit, tak neraď, na TVOJE výlevy tu podle mě taky není nikdo zvědav!
joe1 (114)|20.8.2008 09:38
:) :)
Zeus(CZ) (5)|20.8.2008 10:16
Pobavili jsme? :)
joe1 (114)|20.8.2008 10:52
ale hej