Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ATV2000,Teletext, PixelView Pro (pro Mika)

aaa_tvf (18)|29.11.2004 07:59
Při pokusu o spuštění teletexu se objeví : Teletext filter failed.
Mohl bys mi nějak pomoci ho rozchodit?
Pomocí GraphEditu jsem našel zaregistrovaný filter Teletext Decoder (soubor C:/Program Files/Common Files/NacreWare/Filters). Lze jej vložit do grafu. Nevím však, jestli můžu a jak graf sestavit, abych to otestoval.
Kde by mohla být chyba (v ATV, ve filtru teletextu nebo ještě někde jinde)?
Ještě přidám něco z historie:
ve verzích 2.0.19.4 mi teletext jel bez problémů.
Potom byla nějaká verze (možná, že to byla ta 2.0.19.4) kdy záleželo, jestli ATV bylo nainstalováno na starou verzi (pak to fungovalo) nebo nově (a to nejelo). A v další verzi už to nejelo vůbec.

Byl bych rád, kdyby tvá odpověd zněla jinak než "nainstaluj si Uskovovy ovladače". Díky.
[/img]
Drta.tom (23)|29.11.2004 10:40
[quote=aaa]Byl bych rád, kdyby tvá odpověd zněla jinak než "nainstaluj si Uskovovy ovladače". Díky.
[/img][/quote]

Uskovovi ovladače ti nepomůžou.:-) Já je mám a teletext v ATV mi taky nejede
Mike (617)|29.11.2004 14:18
A ma ta karta vubec moznost zachytavat VBI data? Vloz si v grapheditu capture device a propoj VBI pin se vstupem teletext decoderu, jeho vystup zapoj na video renderer
aaa_tvf (18)|29.11.2004 14:26
To určitě vyzkouším, díky, ale znovu opakuji, že se starší verzí ATV teletext fungoval.
aaa_tvf (18)|30.11.2004 08:28
A tak jsem po mnohahodinovém zkoušení, instalování starých verzí ATV se zazálohovanými nastaveními a pokusech v grapheditu došel k těmto závěrům a poznatkům:

1. Jsem hňup. 9-)

2. Musím se omluvit tímto Mikovi za čas, který ztratil mou blbostí spoustu času. Rovněž se omlouvám i vám všem, kdo občas čtete moje naříkání. :-(((

3. Teletext funguje a fungoval patrně ve všech verzích. :-D

4. Je vhodné si občas přečíst manuál. Když už ale na něco příjdu zdlouhavými pokusy, je to ovšem už zbytečné a jen ke vzteku. :((
5. PAL_B tam mělo být a ne PAL_I. :-!!!
Ivo Mašek (10205)|30.11.2004 08:30
Je vhodné si občas přečíst manuál.
Manuál se čte, až když už jsi vše vyzkoušel :-D :-D
Devaster (477)|30.11.2004 10:51
jj Ivo
charlieiv (8)|30.12.2004 08:46
Vyskytl se mi obdobny problem s Ati TV Wonderem PCI. Nastal presne s istalaci verze ATV 2.1.0.0. At jsem delal co jsem delal nic nepomohlo. Kdyz jsem menil MB a Proc v PC, tak na cistem systemu s verzi 1.7.2 Teletext fungoval, po instalaci 2.1.1.4 opet "Teletext Filter Failed". Nicmene nainstaloval jsem posledni verzi (2.1.1.5) a aniz bych cokoli menil, teletext funguje.

Toto berte jen jako poznamku ci tema k zamysleni. Nevim cim to bylo, ale hlavne, ze uz to chodi. :-D