Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Uložení nastavení u SAMSUNG LE32A457

Arcus (2)|10.8.2008 08:21
Mám dotaz mam tuhle telku tejden jsem spokojenej na 100% až na Digitalni kvalitu která teče v drátech, ale to je bohužel jiná věc :-) Na co ale nemůžu přijít je uložení nastavení když něco změnim. Dam na ovladači menu / nastavení napr. na standardní a pak si upravim trebas kontrast, jas barvy ostrost presne jak se mi libi. Potvrdim vrátím se (tak že menu zmizí) a toto nastavení vydrží do doby než vypnu na dálkáč... když znovu zapnu mám vše původně a moje nastavení je v háji. Netušíte někdo co dělám blbě... nepředpokládám, že by to tohle LCDcko neumělo... V navodu jsem to nevycet... díky Arcus
f (117)|10.8.2008 12:11
Troufám si říct, že tam žádná funkce na ukládání není a nastavení si to prostě má pamatovat. A pokud to ztrácí, je to vada.

Jen upozorňuji, že některá nastavení si to pamatuje zvlášť pro různé vstupy, to jen pro úplnost...
Arcus (2)|10.8.2008 16:45
No tak mi to nedalo a našel jsem to. Televize byla v showroom mode (strore mode). Kdyby se to někomu stalo, že mu televize nebude po vypnutí ukladat hodnoty pro obraz zmáčkněte na ovladači info. Pokuď máte u obrazu napsáno Store Mode postupujte takto: na bocním panelu televize zmáčkněte tlačítko volume a potom podržte menu na 7 sec. Televize po chvilce napíše Režim do kterého se přepnula. Od této chvíle jste televizi přepnuly z předváděcího režimu do uživatelského a od této chvíle už vám bude ukládat nastavení obrazu. Platí podle mne nejen u Teto samsung Značky..:D Nejčastěji je tento mód nastaven napr. na prodejně kde je televize vystavena. Dá se to najít na googlu ale cesta byla delší :-D



klíčová slova: televize samsung neukládá nastavení LE32A457 storemode
f (117)|10.8.2008 16:55
Zajímavé. A sorry za mystifikaci.