Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký splitter na MOV z foťáků?

hwjack (16)|6.8.2008 20:47
Čus, mám spousty známích a ti mají problém, takže já mám problém:-), s přehráváním MOV z foťáků (Panasonic, Casio) a ani nejnovější QuickTime Alternativ ho neřeší!! Navíc ho chci vyřešit v Direct Show aby to šlo ve WMP11. Takže žádný KMPlayer atd. Nechci instalovat žádný mamutí codeck packy! Nikdy jsem to nepoužíval a v zásadě to instalovat odmítám. V tom kontejneru je H264 a MS ADPCM zvuk. S H264 problém není, jen s tím zvukem.
Splituje to Nero MP4 Splitter ale bez zvuku stejně tak jako Splitter od Haaliho a po velkých čachrech s meritem u všech třech zmiňovaných i QuickTime Alternativ (ten mě těžce zklamal, systém po něm šáhne, jen když úplně vypnete dva výše zmiňované?!-nechápu, nepomohl ani o dva řády nižší merit) ale všechno je to bez zvuku. Mimochodem například K-Lite to otevírá pomocí nějakého Apple Media Handleru, který jak jsem zjistil, je jejich osobní výtvor z polotovaru, který poskytuje vývojářům Apple, tedy jestli jsem to dobře pochopil. Dík moc

Řešení: nenamáhejte se, už jsem to rozřešil. QuickTime Alternative potřebuje ještě nainstalovat MediaLooks QuickTime DirectShow filter.

Opět se musím opravit:( , protože s touhle setavou Filtrů sice přehrajete v direct show požadované MOV ale jen do 640*480, nepřehraje to HD a FullHD rozlišení i když tam jsou stejné kodeky. Zelená obrazovka, zvuk jde.
Tady je krásně vidět, jak Apple prudí stejně tak jako Microsoft :-)