Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Spojovani AVI s pridanim popisku

Luckyson (30)|5.8.2008 22:24
Dobry den.

Mam velkou prosbu. "Natacim" nasi malou digitalnim fotakem (vim, ze kvalita nic moc, ale mne dostacujici). Vysledkem je cca 300 malych 25MB zaberu (AVI), kazdy z jineho data. Takze na sledovani a stale prepinani nic moc.... Potreboval bych proto spojit tyto soubory do nekolika cca 700MB souboru (aby se vesly na CD), pricemz by se mi libilo, kdyby pred kazdym jednotlivym zaberem bylo mozne vlozit datum, kdy byl zaber porizen, pripadne muze ono datum byt zobrazeno v kazdem zaberu stale (nekde v rohu ?). Poradte mi, prosim, nejaky SW, kterym by toto slo co nejjednoduseji provest. Jsem v tomto oboru laikem... diky moc predem.
mirekv (7169)|6.8.2008 07:55
Pospojovat klipy můžeš ve Virtualdubu a titulky vytvořit v SubtitleWorkshopu, ten dokáže načíst video a jen děláš titulky a uložíš třeba v .srt nebo .sub.
Terka (274)|6.8.2008 10:54
nevim, zda v tech avi jsou informace s datumem/casem, ale pro dv jsou.
z avi udela titulky obsahujici datum a cas zaznamu, pak si datum nahravky prehravani zapnes/vypnes dle potreby

http://www.skydiver.de/stef/datecode_en.htm

v pripade, ze prehravas na pocitaci:
mozna by slo v prehravaci nastavit a ulozit playlist, tj. prehral by vsechny soubory v adresari. - pak nemusis nic spojovat
pokud bys mel videa v adresarich podle mesicu nebo jinak podle casu, (napriklad jmena by zacinala datumem) - nemusis davat titulky.
prehravac totiz zobrazuje jmeno souboru. na hromadne prejmenovani napr. total commander ctrl-m
mirekv (7169)|6.8.2008 16:47
Z DV je to jasné, tam info o datumu a čase je, ale pochybuju o videu z foťáku. Přehrávače většinou přehrají klipy po sobě ale je tam pauza.