Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pomoc s rozvrhnutim a zapojenim kabeleze - UPC

kissman21 (40)|4.8.2008 16:20
Zdravim, potreboval bych pomoci s vyberem vhodne kabelaze (kvalitni) popr. elektroniky (zesilovac?) pro rozvod kabelove TV v byte. Schema bytu je pod textem. TV by mela byt rozvedena do trech mistnosti. V mistnosti 1. je klasicka crt televize, v mistnosti dve crt mala televizka a v mistnosti 3 je PC s TV tunerem (Winfast). Kazdopadne zasuvka UPC kabelovky je u dveri na chodbe :( coz je asi nejvetsi problem, dostat signal k jakekoli televizi. Uz ted na jedne telce to sem tam zlobi, technik nam rekl ze si mame vymenit kabel (moc tomu neverim, i kdyz je fakt ze to je nejakej koax z tesca :) . Muzete tedy prosim poradit jaky koax, jake kontektory, rozdvojky popr tv zesilovace poridit aby byl na vsech tv kvalitni vystup? Diky
tv.PNG
kissman21 (40)|4.8.2008 18:56
tak jsem vybral kabel, snad jsem vybral dobre... 7mm Belden H125, nebo nekdo nejaky lepsi tip? ted potrebuju doresit jak optimalne vest kabel, jak je to s ohyby a jak s rozdelenim a pripadnym zesilenim kabelove tv, jake konektory?
Pitomec (10211)|5.8.2008 20:39
Být tebou, tak bych to nechal nějaké odborné firmě, protože zrovna nastavovat zesilovač pro počet kanálů cca 40 (kolik jich UPC nabízí), to bez měřící techniky nemáš šanci zvládnout (resp. "nějak" to samozřejmě uděláš, ale výsledek bude dost nejistý, navíc zesilovač stojí min. patnáctstovek a pokud bude k ničemu, tak ty prachy jenom opláchneš).
kissman21 (40)|5.8.2008 22:47
mno, bohuzel u nas se zadna firma tohoto zamereni nevyskytuje... ale jak uz jsi mi psal na pm, objednam konektory, kabel a rozbocovac (3x6,5 od Toneru) a zksuim to zplacat... zatim bez zesiku, uvidime co to udela...