Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Poradíte? 32-37" LCD, stačí HD ready, do 20k, dobrý obraz+hodně nastavení, ideálně i VGA in

Keff (2)|3.8.2008 14:44
Ahoj, hledám LCD TV do 20k, 32-37" (radši 37 jestli to nebude v dané ceně šunt), se slušným obrazem a potřebnými možnostmi nastavení (aby to nedopadlo jako nějaké HD ready LG, které v prodejně zobrazovalo VGA vstup posunutý o 3cm a v menu nebylo nic čím by se to dalo odstranit).

Telka bude asi většinu času připojená k PC na filmy, testoval jsem na prodejnách rozdíl mezi HD ready a FullHD, a na žádné z testovacích fotek/videí rozdíl nebyl vidět, respektive neodpovídal rozdílu v ceně. Jiná věc je text (TV jeko velký monitor), ale na to se to asi použivat nebude a na browsení z křesla HD ready stačí a ještě k tomu nejsou potřeba brýle :).

Máte nějaký tip? Reklam je plno, recenzí málo, a tady na fóru jsem pochytil že i třeba Sony má na dolním konci modely které by do obýváku nikdo rozumný nechtěl, ale ale v datartech a pod jich je dost - takže úplně nejradši budu za tip na něco co máte doma a funguje to výborně s HTPC.

Díky :)
Letohradok (94)|4.8.2008 10:09
My máme doma Sony 32V4500, zhruba uvádzaná cenová kategória. PC cez VGA vstup funguje správne (Notebook HP s GMA950).
Keff (2)|5.8.2008 13:23
Díky, tak nakonec jsem vybral SONY KDL-37P3000 (alternativou byl Samsung LE37R86BD, ale Sony má mnohem příjemnější menu a dálkové ovládání, a všechyn testy chválí dobré obrazové obvody a citlivý tuner)