Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

!!! PFL 5403 D !!! please poradte

rauser (13)|30.7.2008 14:59
Poradte ohladne tohoto TV PHILIPS PFL 5403 D - rozmyysllam nad tyymto TV ake mate s niim skusenosti ? Najlepsie kdo ho maate. Polubuje sa mi parametrami. Chcem to mat na sledovanie TV zatial cez klasicke analogove pripojenie a casom ked bude celoplosne digitalne vysielanie tak DVBTa okrem toho kuupit k tomu DVD player najlepsie asi tiez philips a prepojit to cez HDMI. Je mi jasnee ze suu aj lepsie TV od philipsu ale aj drahsie. pozeral som aj na tu 7403 d a 7603 d ale to sa mi zda zbytocne. Skuuste na to pozriet, vdaka.
Niekde som ciital ze ta 5403 velmi dobre zobrqazuje aj z klasickeho analogoveho signaalu co sa u vecsiny LCD povedat nedaa,

vdaka za vase posrehy komentaare rady.

p.s. aky dvd player k tomu tv ?

http://www.videoexpert.sk/dvd-prehra...hilips-dvp5980

http://www.videoexpert.sk/dvd-prehra...hilips-dvp5960

http://www.videoexpert.sk/lcd-tv-32/philips-32pfl5403d

diik moc
rauser (13)|31.7.2008 09:19
to fakt nikdo nemaate danou TV a neviite poradit co sem se ptal, diik moc
rauser (13)|31.7.2008 12:45
velmi sa mi paaci teno TV aj vybavou aj celkovo. Ako ste s niim spokojnii kto ho maate ? Zatial budem mat len analogove napojenie signalom a potom digitalne z DVD cez HDMI. Chcem kupovat k TV aj DVD player mam kupit tej istej znacky ? Jedinee co mam maata ci nekuupit radsej 100 HZ verziu je siice drahsia ale zasa ma zaujiima ci to stojii za to. Sport moc nepozeraavam- len sem tam.

Poviem pravdu za 2 roky sa budeme s frajerkou stahovat neraad by som zasa riesil novy TV pak, este som pozeral aj 7603 D a 7403 D ale zevraj tych 100 hz neni moc poznat amiliht vyzera zaujimavo.

posledna moznost este ma napadlo co mam odlozenee cca 25 KK na telku tak ze kuupim klasicke CRT za 5000 na tie dva roky by to mohlo stacit a potom si kupime rovno naku lepsiu.

som zmetenyy please help
artam (1147)|31.7.2008 15:19
rauser:
To je asi tak, kym bude v SR použiteľné DVB-T, prejde ešte zopár rokov (zatiaľ je stále len v "pokusnom" vysielaní), z informácií, ktoré mám o personálnom stave na TÚ si dovoľujem pochybovať o akomkoľvek termíne kratšom, ako 4 roky. Pochopiteľne za ten čas prídu aj lepšie televízory. Analóg je na ľubovoľnom LCD naprd, aj keď je pravda, že Philips sa zdá v tomto celkom uspokojivý. O nejakom valnom prínose 100Hz sa podľa mňa nedá hovoriť, pripadá mi to ako PR masáž na zdôvodnenie vyššej ceny :-).

Na súčasný prechodný analógovo-digitálny SD-(ne)HD stav TV vysielania je ľubovoľný drahší televízor luxusom, to sú skutočne vyhodené peniaze. Zmysel to má len ak prevažuje sledovanie HD filmov z BD a podobne.

Ja som náhlu smrť CRT pred pár mesiacmi riešil kúpou PFL7762 za cca 17.tis s tým, že síce je to starší model, ale vyhovuje a je to tak na 2-3 roky, dokedy sa situácia ustáli a potom sa uvidí. Pri pozeraní ležmo z gauča cca 2m je analóg z kablovky ok, digital v rámci štvorčekov, ktoré obdržím z UPC. Na občasné pozeranie DVD to stačí, nie som žiaden TV maniak, šport ma nezaujíma a z tuzemského éteru lezú aj tak samé recyklované nezmysly, ktoré nestoja za trávenie času, ktorý sa dá využiť aj zmysluplnejšie.
grooveJ (140)|31.7.2008 20:19
[QUOTE=rauser;186258]to fakt nikdo nemaate danou TV a neviite poradit co sem se ptal, diik moc[/QUOTE]

to vieš keď sem píšeš literárnym štýlom ako keď si píšu 10 roční SMSky z rozheganého tragača, to sa ani čítať nechce (a ešte keď si to čítajú väčšinoví návštevníci tvfreak.cz z česka, tak už je to so zrozumitelnosťou v háji), sorry
rauser (13)|1.8.2008 12:49
groove J na tvoje keci neni som zvedavy ked si off topic naco si robiis namaahu=nechaapem, bol som len zvedavy kto ma ake skusenosti s tyymto TV 5403 D
fish69 (1)|3.8.2008 12:15
Mam PFL 5403D asi 1tyzden a som snim zatial spokojny.Povodne som dost velky zastanca plazmy ale s priestorovych dovodov som musel uvazovat o lcd. Paci sa mi ze ma 4 hdmi+usb, uz som ho aj vyuzil.
rauser (13)|10.8.2008 12:32
Hodte niekto daake postrehy k tejto telke. diik
quaero (141)|11.8.2008 15:22
Je to dobrá telka, kupoval jsem jí rodičům. Bud' konkrétní. Co tě zajímá?