Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nákup v zahraničí

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Dobrý den,

Jaké máte zkušenosti s nákupem v zahraničí? Ceny u novinek jsou většinou mnohem nižší. Momentálně sháním Sanyo Xacti HD1000 a cena v US je mnohdy poloviční. Kvůli DPH a Clu bych ale rád nakupoval v GB popřípadě v Německu.

Máte někdo prosím linky na spolehlivé e-shopy v EU? Anglický návod a menu mi nevadí. Platbu bych nejradši PayPal.

Předem děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Už to tady bylo několikrát, naposledy zde.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Díky za rady, ale já rizika nákupu v zahraničí znám. Jsem letecký modelář a nakupuji nejčastěji v HK. Zatím jsem nikdy neměl problém. Uznají i reklamaci. Vzhledem k tomu, že u kamery bych rád měl dodavatele blíž prferuji EU i za riziko vyšší ceny. Když už reklamuji není moc velký rozdíl mezi poštou do Německa nebo GB.

Samozřejmě chápu že stím někdo nesouhlasí, ale já zase nehodlám platit 100-200% příplatek za český návod.

Pokud se tu tedy najde dobrá duše, která mi pomůže s výběrem solidního e-shopu v EU budu vděčný. Když by rozdíl ceny mezi zahraničím a ČR byl 500Kč vem to čert, ale ceny za které se tu prodává zboží jsou opravdu nestoudné. Navíc to stejně všichni berou venku.

Podobná témata

1. DVB-T v zahraničí
    Od Ivo Mašek v sekci DVB-T
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 03-11-2016, 14:54
  2. VD: Nákup elektroniky v zahraničí
    Od Jiří Piškula v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 23-05-2011, 08:18
  3. Nákup v zahraničí
    Od westikkrystof v sekci Videokamery