Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nákup v zahraničí

Vigomat (1)|21.7.2008 18:02
Dobrý den,

Jaké máte zkušenosti s nákupem v zahraničí? Ceny u novinek jsou většinou mnohem nižší. Momentálně sháním Sanyo Xacti HD1000 a cena v US je mnohdy poloviční. Kvůli DPH a Clu bych ale rád nakupoval v GB popřípadě v Německu.

Máte někdo prosím linky na spolehlivé e-shopy v EU? Anglický návod a menu mi nevadí. Platbu bych nejradši PayPal.

Předem děkuji.
stani (1647)|21.7.2008 19:06
Už to tady bylo několikrát, naposledy zde.
Vigomat (1)|21.7.2008 19:49
Díky za rady, ale já rizika nákupu v zahraničí znám. Jsem letecký modelář a nakupuji nejčastěji v HK. Zatím jsem nikdy neměl problém. Uznají i reklamaci. Vzhledem k tomu, že u kamery bych rád měl dodavatele blíž prferuji EU i za riziko vyšší ceny. Když už reklamuji není moc velký rozdíl mezi poštou do Německa nebo GB.

Samozřejmě chápu že stím někdo nesouhlasí, ale já zase nehodlám platit 100-200% příplatek za český návod.

Pokud se tu tedy najde dobrá duše, která mi pomůže s výběrem solidního e-shopu v EU budu vděčný. Když by rozdíl ceny mezi zahraničím a ČR byl 500Kč vem to čert, ale ceny za které se tu prodává zboží jsou opravdu nestoudné. Navíc to stejně všichni berou venku.