Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle Studio 12 - co Vás zajímá?

Mike (617)|15.7.2008 13:38
Mám teď na testování Pinnacle Studio 12 Ultimate a myslí, že by nebylo od věci, kdyby v článku byly věci, které Vás zajímají. Takže se zde můžete ptát na cokoliv ohledně tohoto softu.
kunaman (48)|15.7.2008 14:25
zdravim, no mě už se taky dostalo do ruky a musim říct, že se pinnaclaci zase ukazali. Ten problem, ze kdyz pojmenujes projekt s diakritikou, tak tuhne renderovani na blueray a do AHD ( coz je asi hlavni lakadlo teto verze ), mě uplně dostal. I kdyz jsem na to nakonec nahodou prisel, tak sem se musel opravdu smat, zvlast kdyz si pinnacle sam pojmenovava Můj projekt.. celkem sila :)

jinak me mile prekvapilo jak rychle nabiha, ale opet ma klasicke potize ( neukazuji se titulky pri nahledu, blbne smartsound atd.. )

Chtel bych se teda jen zeptat, jestli ma vubec cenu upgradovat z PS 11, když by uzivatele zatim nelakal ten export do blueray.

zdar
Rosik (28)|15.7.2008 16:18
tak to je síla. Já jsem si říkal proč mi to pořád padá při vytváření AVCHD disku. No na tu diakritiku bych nepřišel zvlášť když je ten projekt pojmenovaný pinnaclem v diakritice. Dík za pomoc.
dalizije (641)|15.7.2008 17:30
Pinnacl ......
dzefo (11)|28.7.2008 13:09
mne nechce rozpoznat tv kartu pctv 330ev nemozem snej nahravat mam tam iba dv camcoder neviete preco? v 11stke mi to islo v pohode
Protlak (8)|8.8.2008 21:31
Jak vyrenderuju video v 1080p ? V Pinnacle Studiu se mi porařilo vyrenderovat pouze prokládané 1080i a to vypadá dost nehezky.... Díky za odpověd :)
strefko (1)|31.8.2008 13:47
Zdravím Vás.
Som tu prvý krát a som začiatočník v programe Pinnacle. Mám kameru Panasonic HDC-SD5 je to kamera Full HD. Keď si urobím na nej zaber upravím ho v Pinnacle a dám ho vypáliť na DVD vo formáte Mpeg 2 tak mi to v PC ide úplne v pohode a prehrávači DVD to nechce zobrať..Vie mi niekto poradiť ako to prípadne skomprimovať aby mi to DVD prhrávač prehral??
Prípadne nejaký link kde si nájdem ako postupovať..
Ďakujem..
jkmaxfli (60)|12.9.2008 09:17
Zdravím,jak koukám,tak zde v tomto důležitém tématu bohužel autor a vyzivatel vůbec na nic neodpovídá,ale přeci jenom to sem napíšu,třeba se odpovědi dočkám.

Při exportu videa v pinnaclu 12 ultimate ať exportuju v jakémkoliv formátu na HDD,tak se konec videa sekne a stojí,zvuk doběhne do konce a je to.jako vstup používám H.264 720 50p a pro výstup volím ať chci co chci,tak ve výsledku se to prostě neustále v konci hotového videa sekne,poradíte v čem by mohl být problém?Díky moc.
jkmaxfli (60)|14.9.2008 20:08
...tak jsem musel povolat mladšího bráchu a ten mi pomohl s mím problémem,kamera natáčí a ukládá si zvlášť video a zvlášť zvukovou stopu(AAC)stereo a to dělá problém při exportu ze střihových programů,musel jsem originál záznam překonvertovat do divX a tím pádem se zvuk v MP3 sloučil s videem do jednoho a to bez ztráty kvality,nyní vše běhá v pohodě jak má.Mějte se.
Mike (617)|17.9.2008 20:52
[QUOTE=jkmaxfli;191351]Zdravím,jak koukám,tak zde v tomto důležitém tématu bohužel autor a vyzivatel vůbec na nic neodpovídá,ale přeci jenom to sem napíšu,třeba se odpovědi dočkám.

Při exportu videa v pinnaclu 12 ultimate ať exportuju v jakémkoliv formátu na HDD,tak se konec videa sekne a stojí,zvuk doběhne do konce a je to.jako vstup používám H.264 720 50p a pro výstup volím ať chci co chci,tak ve výsledku se to prostě neustále v konci hotového videa sekne,poradíte v čem by mohl být problém?Díky moc.[/QUOTE]

Tak to je asi jedna z chyb, kterou S12 trpí, je jich docela dost, uz vysla nova verze, ke stazeni na exac.cz, tak treba to opravili. Prave tyto chyby jsou chybou programu a ne chybou uzivatele, s tim clovek tezko neco udela a poradit neni co - snad jen support vyrobce.
Mike (617)|17.9.2008 20:54
[QUOTE=jkmaxfli;191661]...tak jsem musel povolat mladšího bráchu a ten mi pomohl s mím problémem,kamera natáčí a ukládá si zvlášť video a zvlášť zvukovou stopu(AAC)stereo a to dělá problém při exportu ze střihových programů,musel jsem originál záznam překonvertovat do divX a tím pádem se zvuk v MP3 sloučil s videem do jednoho a to bez ztráty kvality,nyní vše běhá v pohodě jak má.Mějte se.[/QUOTE]

To je dost podivne reseni, vlastne to neni reseni, ale spis obchazeni problemu.
Rosik (28)|29.9.2008 16:15
Proč je export na Blu ray disk v rozlišení 1440x1080? Nikde nemůžu najít 1920x1080.
stayman (12393)|29.9.2008 17:10
..............
jibarr (792)|16.10.2008 11:21
Byla vydaná aktualizace na exac.cz

[FONT=Arial]Rozšíření
[/FONT]
  • [FONT=Arial]Podpora formátu .mov z digitálních kamer a fotoaparátů[/FONT]
  • [FONT=Arial]Podpora formátů AVC1, MPEG4, H.264 a MJPEG přímo v albu[/FONT]
  • [FONT=Arial]Podpora exportu formátu .mov Quicktime v SD rozlišení
  • [/FONT]
[FONT=Arial]Úpravy

[/FONT]
  • [FONT=Arial]Pinnacle koláž: upraveno trimování videa[/FONT]
  • [FONT=Arial]Upravena podpora formátu M2T[/FONT]
  • [FONT=Arial]Upravena podpora video formátu z kamer Sanyo Xacti[/FONT]
  • [FONT=Arial]Upravena editace formátu AVCHD[/FONT]
  • [FONT=Arial]Upraven výkon při vytváření náhledu v albu[/FONT]
  • [FONT=Arial]Upraven výkon pro funkci nahrávání a import[/FONT]
  • [FONT=Arial]Složka pro ukládání obrazu disku je zapamatována pro další použití[/FONT]
[FONT=Arial]Opravy
[/FONT]
  • [FONT=Arial]V některých případech není možné provést nahrávání či import u souborů s Ruskými či Čínskými názvy[/FONT]
  • [FONT=Arial]Soubory nahrané zařízením Video Transfer vykazují chyby na PC s procesorem AMD starším nežli cca 5 let[/FONT]
  • [FONT=Arial]Oprava chybového hlášení runtime error při stornování exportu videa[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena chyba renderování ve francouzské verzi[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena chyba exportu na Blu-RAY disk v České instalaci[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena chyba ztráty zvuku při importu z DVD[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena chyba importu a náhledu souborů HDV .m2t[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opraven problém s tvorbou BDMV (AVC) obrazů disku[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena špatná výsledná kvalita standardních menu[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena chyba náhledu pro funkci Pinnacle koláž[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena chyba u souborů FLV které nefungovaly v editoru Dream Weaver[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena chyba použití zrychlení zpomalení s filtrem redukce šumu[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena synchornizace LED indikátoru vybuzení[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opraven import nefinalizovaných disků[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena chyba smázání návratů do menu po editaci menu[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena ztráta trimovacích bodů po aplikaci filtru Rychlost[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opravena chyba zamrznutí videa na druhém monitoru[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opraveno zobrazení seznamu HFX efektů[/FONT]
  • [FONT=Arial]Odstraněn problém u efektu Uranus (sada HFX 2)[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opraveno chybné zobrazení zařízení DVC100 ve zdroji videa[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opraven náhled při ukládání obrázků u DV videa[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opraven import delšího DVD videa z mechanik Lite-On[/FONT]
  • [FONT=Arial]Opraven problém s nahráváním delším než-li 90minut u zařízení MB710 a progamu iDVDR[/FONT]
  • [*][FONT=Arial]další drobné opravy[/FONT]
myryn (1)|19.10.2008 14:39
[QUOTE=Mike;185013]Mám teď na testování Pinnacle Studio 12 Ultimate a myslí, že by nebylo od věci, kdyby v článku byly věci, které Vás zajímají. Takže se zde můžete ptát na cokoliv ohledně tohoto softu.[/QUOTE]

Dobrý den. Pinnacle Stud.Ultimate v.12. Mám tento problém:Když chci přehrát film před vypálením tak chviličku po spuštění se zrychlí obraz i zvuk.A tak se to samozřejmě i vypálí.Může mi někdo poradit co je příčinou,co s tím udělat?
počítač:Pentium D 915BOX/2,8 GHz/ HDD 160GB WD1600AAJS SATAII/300 OEM Windows Vista Home Basic 32bit
děkuji
dalizije (641)|31.10.2008 18:44
změnit soft hh
Dušátko (1)|31.10.2008 20:29
Jak se přidají další hollywoodské efekty - měl jsem je ve Studiu 10 ale 12 verze je nevidí, pouze ty základní.
dalizije (641)|1.11.2008 16:01
[QUOTE=Dušátko;198927]Jak se přidají další hollywoodské efekty - měl jsem je ve Studiu 10 ale 12 verze je nevidí, pouze ty základní.[/QUOTE]

změnit soft hh pinacl je jedna velká ostuda !!!!!!!!
st_sirlo (2)|26.11.2008 20:45
Mám Pinnacle Studio 12. Chci v něm upravovat domácí video, které už je na DVD. Pinnacle Studio ale neumí otevřít soubory VOB. Jakým programem můžu převést soubory VOB (nebo rovnou celé DVD) do formátu AVI? (Bez komprese, bez kodeků.) Nebude-li to shareware, budu samozřejmě radši.
StD (8612)|27.11.2008 07:21
@st_sirlo: Když už to máš v Mpeg2, tak to "neprzni" do avi a pracuj s tím v SW k tomu určeném = Womble Mpeg Video Wizard (viz rubrika Mpeg2). Tzn. ripnout z placky Decrypterem do jednoho souvislého Vobu a ten už ve W-MVW snadno načteš a sestřiháš, uložíš... atd.
alfik15 (1)|7.1.2009 18:29
zdravím,mám Pinnacle studio 11Myslím že je podobné jak 12.Zpracovávám fotografie které fotim ve formátu 16:9.+fotovidea. Nevím si rady s "formátem projektu". V sekci " nastavení " dál "preference projektu " a zmíněný "formát projektu ".Tam nevím který mám nastavit je tam :
NTSC standart, širokoúhlý, progresivní, progresívní širokoúhlý.
PAL standart, širokoúhlý, progresivní , progresívní širokoúhlý.
HD 1280x720 / 25
1280x720 / 30
1440x720 /50 i
1440x720 /60 i
1920x1080 /50i
1920x1080 /50i
Zatím mám televizi klasickou 4:3 ,ale plánuji brzy koupit 16:9.
Jestli má někdo zkušenost poraďte mám totiž obavu aby se obraz nedeformoval.
Popř,napište něco k udaným formátům.

moc díky ..!
angus291 (1)|19.1.2009 23:19
zdravim mam problem s exportom videa v pinnacle 12. Po uprave videa vo formate 16:9 a naslednom exporte na DVD je vypaleni je obraz vo formate 4:3. Projekt je nastaveny vo formate 16:9 a takto je aj zobrazovany v nahlade
neviete poradit kde robim chybu
rascal1379 (21)|20.1.2009 21:44
[QUOTE=st_sirlo;203921]Mám Pinnacle Studio 12. Chci v něm upravovat domácí video, které už je na DVD. Pinnacle Studio ale neumí otevřít soubory VOB. Jakým programem můžu převést soubory VOB (nebo rovnou celé DVD) do formátu AVI? (Bez komprese, bez kodeků.) Nebude-li to shareware, budu samozřejmě radši.[/QUOTE]
Sice je to už dva měsíce a asi už jsi to vyřešil. Nemám Pinncle 12, ale 11Plus, nicméně by to mohlo fungovat i ve 12. VOBy z DVDčka jsem nakopíroval do PC, a koncovku VOB jsem jen přepsal na mpeg. No a ten už Pinnacle otevře. Takto jsem sestříhal už tři starší DVD s domácím videem a absolutně bez problému. Žádná stráta kvality a render proběhl daleko rychleji, páč se renderovaly jen titulky a přechody.
aragonit (3)|18.2.2009 18:48
Mám velkou prosbu, mám panasonic fz28 a štve mně že mi virtual dub a ani Pinacle nebere soubory mov.
Nevíte kde he chyba..?
Budu vdečný když mi někdo poradí nějaký dobrý tip na střih videa-vše kromě složitého Vegasu..
Děkuji
Lark (365)|18.2.2009 23:39
[QUOTE=aragonit;216641]Mám velkou prosbu, mám panasonic fz28 a štve mně že mi virtual dub a ani Pinacle nebere soubory mov.
Nevíte kde he chyba..?
Budu vdečný když mi někdo poradí nějaký dobrý tip na střih videa-vše kromě složitého Vegasu..
Děkuji[/QUOTE]

Pinnacle sice nepoužívám, ale problém by moh být v chybějícím kodeku. Pokud nemáš nainstalovaný QuickTime Player, zkus ho nainstalovat. Pro Vegas jsem ho taky musel doinstalovat, i když ho jinak nesnáším :-((
StD (8612)|19.2.2009 06:56
[QUOTE=aragonit;216641]Mám velkou prosbu, mám panasonic fz28 a štve mně že mi virtual dub a ani Pinacle nebere soubory mov.
Nevíte kde he chyba..?
Budu vdečný když mi někdo poradí nějaký dobrý tip na střih videa-vše kromě složitého Vegasu..
Děkuji[/QUOTE]

Stačí úplně QTA (Quick Time Alternative), rozumně nainstalovaný...
dalizije (641)|19.2.2009 19:13
Změnit soft hh
aragonit (3)|20.2.2009 09:01
a nevíte kde stáhnout osvedčené kodeky pro quick time..?
Všude jsou jen přehrávače, navíc když jsem naisntaloval soft k fotáku panasonic, měl bych mít i kodeky dávno nainstalované, přesto Pinacle mi Mov nebere..
StD (8612)|20.2.2009 09:04
[QUOTE=aragonit;216851]a nevíte kde stáhnout osvedčené kodeky pro quick time..?
Všude jsou jen přehrávače, navíc když jsem naisntaloval soft k fotáku panasonic, měl bych mít i kodeky dávno nainstalované, přesto Pinacle mi Mov nebere..[/QUOTE]

Google --> Quick Time Alternative = a vyber si. Máš to třeba i na Slunečnici, jestli chceš "česky"...
jibarr (792)|20.2.2009 09:08
Ten QT přehrávač žádné další kodeky nepotřebuje. Pokud ti Pinnacle nebere .mov soubory, tak nemáš udělanou aktivaci po netu, nebo máš verzi PS, co to nepodporuje.
capo (62)|21.2.2009 07:41
Mohl byste prosím někdo, kdo má PInnacle Studio 12 vyzkoušet, zda při nastavování formátů pro export videa může měnit kompresi zvuku, když chce video uložit do kontejneru AVI?

Mám s tím totiž poměrně problém... Viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=19257

Díky!
aragonit (3)|22.2.2009 13:33
mám pořád problém s těmi kokodeky..:-(
P.
mi nenačítá videa v mov.
když jsem si stáhnul quick kodeky napsalo mi to při instalaci tohle:
http://img153.imageshack.us/img153/8470/schrnka01jm7.jpg
jibarr (792)|22.2.2009 15:22
Holt komu není rady, tomu ........
Jinak ti to píše velmi volně přeloženo : Instalátor našel nainstalovaný QT. Chcete li nainstalovat lehkou verzi QT, odinstalujte napřed plnou verzi.
prettorian (8)|28.2.2009 21:04
Ahoj lidi, mam takovy jeden zasadni problem tykajici se automaticke detekce strihu scen...
Mam Pinnacle 12 a dvd kameru Canon DC 50... pres pinnacle normalne naimportuju video z DVD disku a pak kdyz na to video v pinnaclu dvakrat klepnu, tak se zacnou detekovat sceny... problem je v tom, ze se mi nadetekuji tak debilne, ze strih to udela treba sekundu az dve po tom, co to udelat melo..takze to strihne zacatek nove sceny..tim padem musim udelat rucni strih na spravnem miste a jeste musim opravovat ty chybne nastrihane kousicky, co mi pinnacle udelal.... s tim se fakt neda pracovat. to je strasne moc prace navic... ale teprve po teto automaticke detekci muzu oznacit vsechny videosoubory a nastavit pomer 16:9 misto 4:3...nevite nekdo co s tim? fakt bych byl rad za radu..
diky
Japato (1)|7.4.2009 21:30
Prosím o radu. Nemohu přetáhnou soubory ve formátu VTS Vob video file do studia. Přímo z disku z kamery to jde,ale pokud to ztáhnu do pc. a pak to chci otevřít ve studiu tak už to nejde. Dík
allek (79)|5.6.2009 18:29
Potreboval by som poradiť, ako môžem zrýchliť a spomaliť videoklip a ešte by som potreboval vedieť, ako dosiahnúť aby som nemal efekt starého filmu v celom videoklipe, ale iba v úseku kde si to nastavím sám .

Vďaka.
Molex (39)|30.6.2009 06:48
Mám mp4 (s H.265) kameru natáči v rozlišení 720x576i - ale širokouhle - obraz je na vejšku zkreslenej, takže to potřebuju nějak zmáčknout aby to proste vypadalo normálně :) dále potřebuji u exportu odstranit prokládání... Jak na to? :) jinak mám verzi Pinnacle 12 Ultimate
Moc děkuju všem, co pomůžou :)

BTW kdyz dam v preferencich projektu PAL širokouhly tak se mi jen vzniknou pruhy na stranách videa ale obraz se neprizpusobi tomu vyslednemu rozliseni...pravdepodobne by to chtelo hned v nabidce "zdroj videa" zaskrtnou u PALu 16:9 ale to je šedé a nejde to změnit
Chalupář (39)|30.6.2009 08:00
[QUOTE=Molex;231347]Mám mp4 (s H.265) kameru natáči v rozlišení 720x576i - ale širokouhle - obraz je na vejšku zkreslenej, takže to potřebuju nějak zmáčknout aby to proste vypadalo normálně :) dále potřebuji u exportu odstranit prokládání... Jak na to? :) jinak mám verzi Pinnacle 12 Ultimate
Moc děkuju všem, co pomůžou :)

BTW kdyz dam v preferencich projektu PAL širokouhly tak se mi jen vzniknou pruhy na stranách videa ale obraz se neprizpusobi tomu vyslednemu rozliseni...pravdepodobne by to chtelo hned v nabidce "zdroj videa" zaskrtnou u PALu 16:9 ale to je šedé a nejde to změnit[/QUOTE]

Jestiže máš detekované scény ze souboru, tak klepni ve scénách na první scénu pravým myšítkem a zvol formát zobrazení 16:9. Toť vše.
Molex (39)|30.6.2009 08:11
parada... musim teda delat scény a ne soubory - a ještě jak se zbavit toho prokládání když na vstupu mám MP4 soubor 25fps prokladanejch...

EDIT: jinak stejne kdyz video exportuju tak je prokladany a navic porad 4:3 ... asi zustava v 720x576i :(
Chalupář (39)|30.6.2009 08:55
[QUOTE=Molex;231354]
EDIT: jinak stejne kdyz video exportuju tak je prokladany a navic porad 4:3 ... asi zustava v 720x576i :([/QUOTE]

Já bych to nechal prokládané na DVD Je to OK. A upřímě řečeno ještě jsem neviděl odtranění prokladu bez ztráty kvality záznamu.
Molex (39)|30.6.2009 09:07
Tak mě jde hlavne o export na web... a tam prokladany je nepripustny... na DVD to vypada celkem dobre... ale ted jeste aby stejnej efekt byl na PC... ovsem krom prehravani DVD na PC :)

Takze hold to vidim na Prevod MP4 > AVI > Virtual Dub > odstraneni prokladani, zmena rozmeru > Strih v cemkoliv :(
Chalupář (39)|30.6.2009 09:17
[QUOTE=Molex;231362]Tak mě jde hlavne o export na web... a tam prokladany je nepripustny... na DVD to vypada celkem dobre... ale ted jeste aby stejnej efekt byl na PC... ovsem krom prehravani DVD na PC :)

Takze hold to vidim na Prevod MP4 > AVI > Virtual Dub > odstraneni prokladani, zmena rozmeru > Strih v cemkoliv :([/QUOTE]

Jukni se v PS při exportu do souboru na předvolby, mám takové tušení, že tam předvolba pro web je, ale opravdu nevím, nikdy jsem to nedělal.
Molex (39)|30.6.2009 09:37
ta predvolba tam sice je ale to chce hned uploadovat na server :( to je taky debilni... proc tam neni proste ze to vyexportuje nejakej rozumnej format co pak clovek sam uploadne...
Chalupář (39)|30.6.2009 10:13
Tak to je smůla, stím ti již nepomůžu.
Mike00 (1)|30.6.2009 23:05
Ahoj všichni mám takový dost velký problém. Vše je v pořádku až na to že když vypálím záznam na DVD a spustím ho v přehrávači tak mi to začne najíždět na fotky které se už jednou zobrazili - při spomaleném záběru se sekne obraz a zvuk jede dál -vynehává mi to přechody - nebo se mi objeví zelené okno = i u menu dvd mi to dělá první stránka v poho a druhá černá nebo zelená. Přitom když to skontroluji v editaci tak je vše v pořádku
Chalupář (39)|6.7.2009 23:47
[QUOTE=Mike00;231463]Ahoj všichni mám takový dost velký problém. Vše je v pořádku až na to že když vypálím záznam na DVD a spustím ho v přehrávači tak mi to začne najíždět na fotky které se už jednou zobrazili - při spomaleném záběru se sekne obraz a zvuk jede dál -vynehává mi to přechody - nebo se mi objeví zelené okno = i u menu dvd mi to dělá první stránka v poho a druhá černá nebo zelená. Přitom když to skontroluji v editaci tak je vše v pořádku[/QUOTE]

Problémy popisuješ dost chaoticky.
1. No nevím, ale vracet se na fotky, které se již jednou zobrazily, prostě nemůže, je to již video.
2. Zaseknutí obrazu při spomaleném (asi) přehrávání, to může být chyba v přehrávači ne DVD.
3. Na opravu chyb v menu a přechodech byl vydán patch.
salidj (7)|3.8.2009 09:32
Mám dotaz.Mám Pinnacle 12 Ultimate které jede na Intel Core Duo 2,8 GHZ,solidní grafikou a 4 GB ram a vím že Plus a Ultimate umí HD video. Ale v nabídce volby zachytávání mám jen DV a MPEG .Bude to procesorem který má být dle oficiálních stránek 4jádrový nebo dělám něco špatně ?
Nechci se dočkat toho když si QUAD pořídím tak budu mít dál tento problém.Očekával jsem aspoň možnost volby HD videa a případné hlášky o hardwarové nekompaktibilitě.
Děkuji za radu.
mmmm. (112)|11.8.2009 22:03
Pinnacle 12 Ultimate jsem v pohodě zvládal i s podstatně slabší sestavou, chyba je někde jinde, nedejte na ty řeči o tom, jak je full hd děsně náročné na pc, chyba je často na straně uživatelů:-)))
Pave1 (4279)|21.8.2009 22:03
chybka
Mikenzii (2)|28.8.2009 15:04
Zdravím všechny co pracují s pinnaclem. Mám problém s otevřením formátu MPEG 4 mám již aktivační klíč, ale stejně mi to soubor neotevře. Dokáže mi někdo poradit kde je zakopanej pes? Dík....