Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nepřehratelné MPEG1/MPEG2 Audio

juppiter (73)|25.11.2004 08:45
Nejsem schopen přehrát NĚKOLIK MP3 souborů (získaných z NĚKOLIKA RŮZNÝCH zdrojů-shodou pkolností (?!?) jde ale u všech o stejného interpreta a to NICKa CAVEa) a u všech to vypadá takto:
WinAmp (v.5.06Full) soubor (tu 30Kbps-44kHz, tu zase 80Kbps-22kHz) plynule zpracovává (tj.tikají vteřinky), ale spektrální analyzer je beze stopy nějakého signálu a v reproduktorech (které při jiných MPtrojkách bujaře hlučí !!!) je TICHO.

File Info z winampu hlásí u některých MPEG1 Layer3,
u jiných MPEG2 Layer1, případně nějakou kombinaci těchto formátů !!!
CoolEdit po načtení inkrim.MP3 s. jednak ukazoval jakoby obě stereo stopy zcela prázdné, a ve WaveInformat. breptal něco o mp3Pro !!!

Pokusy o instal.nejrůznějších CodecPacků, o inst.MP3Pro kodeku - MARNOST nad MARNOST !?!

MOC PROSÍM O POMOC !!!!!!!
DĚKUJI
leo (345)|25.11.2004 18:27
No tak asi to jsou fake soubory, kde opravdu ale opravdu není nahráno nic od Nicka Cavea, ale jen ticho. Stáhni si to znovu z jiných zdrojů a nezasírej si systém codecpacky nebo ti nepřehrávatelných souborů bude stále jen přibývat. \/
pee.tr (1208)|26.11.2004 13:08
Taky se mi něco podobnýho stalo se soubory staženými pomocí Kazy. A zatím jsem na to nepřišel. Co s tím bude dělat CoolEdit, nevím, to mě nenapadlo zkusit. Každopádně v mým případě o mp3Pro nejde, protože ty mi jdou přehrát ve Winampu normálně.
Pitomec (10211)|26.11.2004 16:13
Soubory z KaZaa to je úplně v řiti - z deseti je s bídou použitelnej jeden. Na stahování jedině DC++.