Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 35

Téma: Zvuk nestíhá obraz

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Ahoj lidi, moc Vás všechny prosím o radu už jsem zkoušel snad všechno a ptal jsem se i na tvfreak.cz. Jde o to, že si chci přidat cz zvuk na DVD, už jsem si takto pár filmů udělal, ale teď mám zatím nevyřešitelný problém. A tak doufám, že mi tady někdo poradí. Zvuk je z tv Nova a obraz z DVD. Přidávám zatím můj poslední postup.

Ve Vegasu zvuk převeden do wav
    Ve Vegasu sesynchronizován s obrazem a převeden do ac3
    V Architectu připojen obraz všechno v pořádku a vytvořeno DVD
    Na výsledném DVD zvuk s obrazem nesedí

Za každou radu moc děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

jadam : skus pridat WAV na to DVD .. nie AC3 .. ci vtedy to bude sediet .. ak ne , tak je problem v tom audiu ..

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

jadam> Ake mas nastavene parametre zvuku z tej Novy pre vysledny rendering? Mas ho skutocne nastaveny na 48kHz? Rozidenie obrazu a zvuku totiz mozes sposobit, ak sa zabudnes a vyrenderujes zvuk so samplingom 44.1kHz.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

pytkin : ano dělá to i wav, jde s tím něvo dělat?

artam : nejsem si jistý až příjdu z práce vyzkouším a uvidím a dám vědět zatím díky

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

jadam : no ak to robi aj WAV , tak to nemas zosyncovane dobre ..

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Ten WAV treba do tych 48kHz

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

stayman : to snad ma .. ci DVDA dovoli dat aj 44.1k wav na DVD ?

Banned
    Registrace
    Feb 2007

na DVD neviem, ale pisal, ze ho vytvoril vo Vegase a tam mu jasnacka ze 44.1 dovoli.

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Pytkin: Niektore grabovacie programy standardne nastavia audio stopu na mpeg2 44.1 224kbps, napriklad VideoCD sa robi s takymto samplovanim. Pochopitelne, ak to upravuje vo Vegase a neda si pozor, tak sa mu sample rate zachova, muxnut z toho DVD nie je ziaden problem, ale pri prehravani takeho DVD uz potom problem je.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

artman : seriozny dvd authoringovy soft by ti nemal dovolit audio na 44k .. jak MPEG , tak WAV .. DVDarchitekt je poloprofesionalny software .. To by bol dost preslap, keby mu to dovolil ..

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    artman : seriozny dvd authoringovy soft by ti nemal dovolit audio na 44k .. jak MPEG , tak WAV .. DVDarchitekt je poloprofesionalny software .. To by bol dost preslap, keby mu to dovolil ..
    To, ze mu dovoli nacitat vsetko a potom si to prekompiluje (cim to uz nezachrani), je podla teba neseriozne? Mas niekedy dost divne prirovnania, sranda

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

stayman : no seriozny software by to nemal dovolit .. upozorni ta , ze to audio je nekompatibilne .. OK .. Je to jedno .. Ak mu to DVDA prekonvertuje , tak na vyslednom DVD musi byt vsetko OK .. Cize to nemoze byt problem .. cas je rovnaky pri 44 aj pri 48 .. cize vsetko musi sediet .. Ak nesedi , musi to byt zle uz vo Vegase .. Ak to tam sedi , tak DVDA to dako zle konvertuje .. Toto su tie veci , ktore odlisuju profesionalne a neprofesionalne nastroje .. Profesionalny nastroj nemoze vyprodukovat zmatok ..

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    stayman : no seriozny software by to nemal dovolit .. upozorni ta , ze to audio je nekompatibilne .. OK .. Je to jedno .. Ak mu to DVDA prekonvertuje , tak na vyslednom DVD musi byt vsetko OK .. Cize to nemoze byt problem .. cas je rovnaky pri 44 aj pri 48 .. cize vsetko musi sediet .. Ak nesedi , musi to byt zle uz vo Vegase .. Ak to tam sedi , tak DVDA to dako zle konvertuje .. Toto su tie veci , ktore odlisuju profesionalne a neprofesionalne nastroje .. Profesionalny nastroj nemoze vyprodukovat zmatok ..
    Sak ano, v Optimize vidis, ze nekompatibilne a ze ti ho prekompiluje , nie, tak to nefunguje, musi presamplovat zdroj a nie sampel.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Byl jsem dost zaneprázdněn v práci, tak jsem neměl čas na to kouknout, až včera.

artam : opravdu wav mám v 44.1 a ne v 48

Myslíte, že bude problém v tom?

Banned
    Registrace
    Feb 2007

sak skus nie?

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Počítač nestíhá,nechápu proč?
    Od bufalobil1 v sekci SW pro TV karty