Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Panasonic Viera TH-37PX brumí...pomoc

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravim nejsem zadny odbornik tak prosim o radu. Koupil jsem plazmu Panasonoc a spojil ji scartem s domacim kinem Sony stejně jako to bylo s původní klasickou telkou. Bohužel z reproduktorů mi leze hnusny brum. Tipuji že problem je v tom že výstupní signal zvuku je moc potiše a když ho zesilim vytahnu i tohle bzučení. Nerešil někdo obdobny problem??? Dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2008

Mám stejnou TV ale kino Panasonic. Bez problémů to funguje. Možných řešení je více ale nejdříve bych vyměnil SCART, pak propojil TV a kino audio kabelem, možná nastavení audia kina. U TV toho moc nezměníš. Předpokládám, že tvé kino nemá HDMI vstupy na propojení s TV. Hodně štěstí....

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

HDMI to nema to bych určitě použil ( nakonec nezbude než koupit jine asi orig. panasonic s HDMI...

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od davidhd Zobrazit příspěvek
    Zdravim nejsem zadny odbornik tak prosim o radu. Koupil jsem plazmu Panasonoc a spojil ji scartem s domacim kinem Sony stejně jako to bylo s původní klasickou telkou. Bohužel z reproduktorů mi leze hnusny brum. Tipuji že problem je v tom že výstupní signal zvuku je moc potiše a když ho zesilim vytahnu i tohle bzučení. Nerešil někdo obdobny problem??? Dik

Při vypnuté TV odpoj antenu a TV zapni. Pokud se brum neozve, tak to bude natuty zemní smyčka - takže galvanicky oddělit anténu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

...diky moc jsem tomu neveril ale kousek dratu s napisem Ground Breaker to opravdu vyřešil. Moc dík za tip )

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic Viera VIERA TX-P42UT30E kalibrace obrazu
    Od Satir v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 09-08-2012, 14:44
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-12-2011, 16:30
  3. Plazma: Panasonic viera tx-p42vt20e
    Od SpikeHARDcore v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 01-05-2011, 13:06