Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Premiere CS3 padá při renderingu

Hondiago (99)|8.7.2008 12:53
Ahoj, nevíte někdo, čím by to mohlo být, že když v již sestříhaném projektu, ve kterém jsou aplikované různé efekty a změny rychlosti, zadám, že chci renderovat, tak se nejdřív objeví okno renderingu, které však ani nezačne pracovat a objeví hned hláška, že se vyskytla nějaká chyba a program Adobe Premiere CS3 bude ukončen? Jestli by to mohlo být použitím některého doinstalovaného pluginu, je v této Premiere nějaká možnost nechat si zobrazit všechny použité efekty, pluginy, a snadno je vyhledat a zkusit zrušit? Je tam spousta střihů, ručně bych se z toho asi pomátnul. A ještě, když už sem píši, je možné aplikovat stejnou změnu rychlosti videa na více střihů současně, ne po jednom? Díky všem, H.
KrocanX (243)|9.7.2008 12:38
hele mel sem nedavno stejnej problem! s tim padanim pri renderu...strihal sem hdvcko a padalo to kvuli asi 5ti vterina zdrojovyho videa...proste byl nejak porusenej zvuk a pak to neslo...v podstate stacilo najit ten zaber, to je docela voser, pak ho smaznout a bude to v cajku...
Pave1 (4279)|9.7.2008 13:14
Při tom pátrání po nakopnutém klipu to chce popřemýšlet, co jsi dělal naposledy - většinou je problém tam (pokud se to chová tak, jak popisuje KrocanX, což se čas od času může stát, ale u Premči jsem o tom zatím neslyšel - novinka .-) ).
KrocanX (243)|9.7.2008 13:53
hehe pro me to byla taky novinka a trvalo to najit asi 4 hodiny :D netusil sem kde je chyba..
Hondiago (99)|9.7.2008 17:39
[QUOTE=KrocanX;184309]hele mel sem nedavno stejnej problem! s tim padanim pri renderu...strihal sem hdvcko a padalo to kvuli asi 5ti vterina zdrojovyho videa...proste byl nejak porusenej zvuk a pak to neslo...v podstate stacilo najit ten zaber, to je docela voser, pak ho smaznout a bude to v cajku...[/QUOTE]

Díky za tip, zkusím se na to o víkendu mrknout a dohledat. Dám pak vědět..... H.
dalizije (641)|9.7.2008 18:10
S tou " rychlostí" by to mělo jít klasicky - ctrl-C.... ctrl-V
Hondiago (99)|14.7.2008 14:35
Ahoj všem, tak už jsem to dohledal, byla chyba v renderingu upraveného audia. V jednom místě jsem totiž potřeboval zvuk rychle převíjeného pásku a tak jsem tam dal nějaký normální mluvený zvuk (byl normálka ve wavu, ve formátu problém nebyl), otočil jsem ho pozpátku a zrychlil na 721% a tohle Premča prostě nebyla schopna zpracovat a aniž by to řekla, prostě celá spadla. Při hledání jsem vždy zkoušel zrušit použité pluginy, ale ty byly v pohodě.
(pro dalizije) Jinak s tím Ctrl-C a Ctrl+V s tou rychlostí to nejde, zkopčí se celý kus zkopnutého videa, asi jsi měl na mysli překopírovat použité atributy, ale ani to na speed nefunguje, jen na klasické efekty.
Díky všem, kteří se mi ozvali, H.
KrocanX (243)|14.7.2008 21:52
husty! dobra prace....koukam, ze si mel temer totoznej problem, jelikoz tech mejch 5 vterin, diky kterejm to padalo byly taky zrychleny...asi na 1000%...:)
presne jak rikal jeden kamos, dat si pozor na zvuk u hdcka..obcas zpusobi tyhle nesvvary...
Hondiago (99)|14.7.2008 22:04
[QUOTE=KrocanX;184947]husty! dobra prace....koukam, ze si mel temer totoznej problem, jelikoz tech mejch 5 vterin, diky kterejm to padalo byly taky zrychleny...asi na 1000%...:)
presne jak rikal jeden kamos, dat si pozor na zvuk u hdcka..obcas zpusobi tyhle nesvvary...[/QUOTE]

Jo jo, opravdu podobný problém, sice to nebylo video/audio z HDéčka, bylo to z klasické DV kamery, tedy video, zvuk byl v úplně normálním stereo wavu, ale prakticky jsou prostě v Premiere tyhle problémy se zvukem. Díky za ten tip na zvuk. Někdy schválně zkusím, jaké zrychlení tedy chuděra střižna snese. H.
pedeva (68)|21.7.2008 08:07
aj mne sa to stalo a zistil som, že to vypne na mieste, ktoré je problematické buď chybný frame alebo niečo podobné.