Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast PVR2 připojení O2TV

Lissienn (4)|7.7.2008 09:28
Chtěl bych svou TV kartu Leadtek DTV2000 připojit místo přes anténu přes O2TV.
Máte s tím někdo zkušenosti?
Mám připjení na 2 TV pro O2TV a jeden settobox bych chtěl byužít právě na TV Kartu.

zkoušel jste to někdo? díky za Radu
Lissienn (4)|10.7.2008 13:23
koukám, že tady se člověk nějké rady jen tak nedočká :(
Ivo Mašek (10205)|10.7.2008 14:47
Kolik myslíš, že je lidí, co má tv O2TV a navíc to pouští do tv tuneru v PC ? Moc jich není.
Pokud já vím, tak ze STB odchází SCART (digitál) a také výstupní koax (analog průchozí přes STB). Nevím ovšem, zda O2TV vůbec vysílají vedle digitálu také analog. Domnívám se, že nikoli (nevím).
Na to, zda je možno zapojit digitál a jak, se mrkni do sekce DVB-C (je to podobné)
Doom (2331)|14.7.2008 12:45
no pokud z toho zařízení od O2 leze analogovej výstup, tak ho normálně přes kablík s tedukcí přivedeš do TV karty a koukáš přes CVBS
Lissienn (4)|19.7.2008 09:07
tak sem zkusil snad všechny možné způsoby jak to zapojit a nic :( Nevim, zda ten settopbox dává analogovej signál do anténího výstupu či ne. Je to nějaké divné - myslel jsem, že to bude snadné, ale jak vidno není. Zřejmě musim počkat, až se to někomu povede zprovoznit. :(
alliens_labs (8)|19.7.2008 11:02
[QUOTE=Lissienn;185365]tak sem zkusil snad všechny možné způsoby jak to zapojit a nic :( Nevim, zda ten settopbox dává analogovej signál do anténího výstupu či ne. Je to nějaké divné - myslel jsem, že to bude snadné, ale jak vidno není. Zřejmě musim počkat, až se to někomu povede zprovoznit. :([/QUOTE]
Postup:

Při nastavení IPTV přes koaxiální kabel bohužel tak nebo tak bude zákazník potřebovat zapojit TV přes scart protože jinak by se ani nedostal do menu STB.Připojení přes koaxiální kabel je defaultně buď vypnuté nebo spíše nastavené na kanál 0 (šťastnější zákazníci možná dokáží nastavit koax i na nule záleží na typu TV zákazníka)
2)Vypněte a znovu zapněte STB (Popřípadě restartujte)
3)Až doběhne 5 kuliček a objeví se "Telefonica stahování" zmáčkněte na STB tlačítko setup-dostanete se do menu STB
4)V menu STB se jako první objevíte na záložce síť
5) Překlikněte na záložku TELEVIZE
6)Jako předposlední krok vybereme řádek RF Freq kde vybereme číslo kanálu na kterém si potom zákazník naladí svoji TV připojenou přes koaxiální kabel
7)Následně jen zákazník klikne na červené tlačítko použít a pak zeleným tlačítkem potvrdí
uložení změn
Lissienn (4)|19.7.2008 19:09
Takže pokud mám nyní STB připojený k TV přes HDMI, tak chci-li vyzkoušet propojení STB přes TV kartu do PC, tak musim stávající zapojení zrušit a udělat to samostatně - chápu to správně?
Uvažuji totiž o druhém STB od O2TV, které by bylo separátně pro připojení PC.
Nyní jsem to totiý zkoušel pouze paralelně - tzn. připojení TV přes HDMI a zároveň koax do TVkarty v PC. Proto to asi nešlo :(
Connor (509)|3.12.2008 16:09
Povedlo se? Zachytáváte někdo O2TV do PC? A jak?
mlegnavsky@seznam.cz (1)|24.10.2011 15:16
Je to jednoduché (ale prvně teda jako musím říct, že registrovat se sem jenom abych někomu pomohl to je teda jako, no nevím co, jako to snad ještě ani nevymysleli, ale jsou to naprostý 3 tečky.)
Tak a k věci - V balení od té TV karty je taky taková převodka něco jako 12 pin S-video k tomu si dokoupíš SCART, který má vystup Cinch. Vše společně spojíš STB a WINFAST TV kartičku. Spustíš televizi na PC, klikneš pravým tlačítkem a dáš nastavit na CVBS, akorát si budeš potom muset v nastavení té TV karty změnit, že to chceš na PAL (popřípadě si zkus i jiné, ale myslím že PAL ti bude plně stačit. Při propojení té redukce a SCART je to trošinku otočené, ale základem je se držet barviček žlutá na žlutou atd :-). Myslím, že reproduktory jsou ze Skratu IN a obraz je OUT. Tento postup stopro funguje já takto jedu doma a není žádný problem.
RossiD (1271)|24.10.2011 18:27
Tedy nevim, ale pokud tazatel toto nevyresil a cekal na odpoved cca 3 roky, tak cest jeho trpelivosti :D