Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém zo zvukom z HDMI Grafiky ATI Radeon 3650

standikpb (4)|5.7.2008 18:43
Potrebujem vyriesit problem. Mam grafiku Asus Radeon 3650 S HDMI a chcem prepojit obraz aj na LCD Samsung 40"(M-kova rada Full HD) cez HDMI. Obraz cez HDMI (full HD) je super ale zvuk nic. Vsetky ovladace aj ATI HDMI audio su nainstalovane. Redukciu mam original Radeon DVI-HDMI.
Pecko zo zakl. doskou kde je Realtek HD audio 4GB Ram CPU Intel Core Duo. Kabel mam 5m myslim ze dost kvalitny.

Neviem si s tym poradit. Kde si mozem prepnut ze zvuk nema ist zo zvukovky na MB ale cez ATI do telky.

Diky vopred za radu
stanix (131)|7.7.2008 08:26
já jsem to přepínal v nastavení/ovládací panely/zvuky a zvuková zařízení/zvuk/zvuková zařízení. (mám AtiRadeon HD2600XT) Ale v současnosti mám jiný problém-po přeinstalování woken se mi nenainstaluje ovladač zvukovky v grafice system prostě vůbec nemá tušení,že tam nějaká zbukovka je,a nic už nechce.
standikpb (4)|7.7.2008 09:48
No, o tom "pitomcovi" mi moc mepomohlo !!!

Takze este raz... Nainstalovane je vsetko. V správcovi zariadeni je aj Realtek HD Audio (co je na zakladnej doske) a je tam aj ATI Function driver for HDMI Audio (a tvari sa ze je v poriadku), ale v nastaveni/ovladacie panely/zvuky a zvukove zariadenia/zvuky/zvukove zariadenia je len jedno - Realtek HD Audio (co je na zakladnej doske). Keby tam bola moznost si vybrat tu druhu zvukovku (ATI co je v grafike) tak sa na to na to nepytam.

PS: Skladam a predavam pecka uz asi 11 rokov. Takze niesom ziadny novacik...
Doom (2331)|7.7.2008 11:56
jaký operační systém?
stanix (131)|7.7.2008 14:12
No tak to jsem asi špatně pochopil,ale teď se potýkám se stejným problémem,druhou zvukovku to prostě nevidí,ale před reinstalem tam ještě byla :-)
standikpb (4)|7.7.2008 19:06
Windows XP Pro SP3