Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

eGreat - s Blu-Ray a upscaling?

aryanboy (5)|3.7.2008 21:32
Zdravím,také uvažuji o tomto přehrávači, píšou,že lze připojit na USB též optické mechaniky. Ptám se tedy, i blu-ray externí? - např. tuto http://www.alza.cz/blu-ray-mechanika...o1s-d92647.htm
Fungovala by a nebo se optickou mechanikou myslí v tomto případě pouze DVD-ROM?
Dále jsem se chtěl zeptat, přes rozhraní HDMI dochází k upscalingu automaticky a nebo to musí být jako vyjmenovaná funkce - jak je tomu u tohoto, pokud budu přehrávat DVD zkopírované na HDD do .ts, bude takovýto soubor upscalován v eGreatu, nebo ne?
Díky
Standa
Pytkin (7947)|4.7.2008 00:12
bude automaticky upscalovany .. podla nastaveneho vystupneho rozlisenia na HDMI .. resp. si potom vies nastavit ZOOM : FULL SCREEN , FIT TO SCREEN , ORIGINAL SIZE ..
aryanboy (5)|4.7.2008 13:04
Dík za odpověď. Na výstupu HDMI je vždy signál upcalovaný teda? Já myslel, že upscaling s HDMI nijak nesouvisí, že je to věc hardware (čipu), a že přítomnost HDMI neznamená automaticky upscaling. Každopádně teda, pustím-li si .ts soubor z DVD na eGreatu budu ho mít upscalovaný na 1080, jo?
A ještě ohledně toho připojení blu-ray, co myslíte, fungovalo by to?
Dík
Standa
Pytkin (7947)|4.7.2008 13:56
no nastavis si aky signal chces mat .. 720p50, 1080i25 , 576i .. atd .. TS subory prehravat som neskusal .. normalne DVD funguje tak .. blu ray neviem ..
aryanboy (5)|4.7.2008 17:03
Dík moc. no vidím to tak,že ho koupím a pak koupím i tu Blu-ray externí,a kdyby mi nevyhovovala,tak ji do 14ti dní vrátím, a koupím interní do PC, na kopírování :)
aryanboy (5)|4.7.2008 17:09
Vy teda máte doma eGreat, že? Omlouvám se, že se pořád vyptávám,no, než to koupím,tak se snažím zjistit co nejvíc informací. Jdou na něm i internetová rádia? Má i nějaký www prohlížeč?
Pytkin (7947)|4.7.2008 23:54
internetove radia dake tam boli .. www prehliadac nie ..
Fandik (35)|5.7.2008 10:58
Externí Blu-ray ti podle mě nepojede kvůli ochraně HDCP. Případně ti možná pojede přehrávání Blu-ray disků, ale ve snížené kvalitě (DVD).