Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast PxDVR3200 H

higen (3)|3.7.2008 17:38
Vlastním tuhle kartu druhým dnem. Digitalní vysílání jsem zprovoznil bez problému a zvuk jede i bez propojeni se zvukovkou. FM radio se rozjelo až po propojení se zvukovou kartou i připojený Satelit přes cinche fungule. Ale problém nastal u Analogového vysílání ... ne a ne se rozjet, obraz jede ale zvuk ne. Nevím kde může být chyba když je vše řádně propojeno, asi to bude softwarová chyba. Setkal se někdo se stejným problémem u této karty?
Ivo Mašek (10205)|3.7.2008 17:40
U analogu zkus vždy u každé stanice stisknout tlačítko A na PC klávesnici.
higen (3)|3.7.2008 17:49
Moc diky, pomohlo to ... to by me nenapadlo ze to bude takova prkotina. Akorat ten zvuk je dost nekvalitni je tam slyset docela sylne praskani

EDIT: tak to praskani sem vyresil :) stacilo prepnou Audio na MAIN
Ivo Mašek (10205)|3.7.2008 17:56
[quote]
to by me nenapadlo ze to bude takova prkotina.
[/quote]
Protože v ČR se používají dvě normy: PAL_BG a PAL_DK. A to tlačítko, to je takový fígl, jak se dostat do té druhé normy.
higen (3)|3.7.2008 19:04
Aha, PAL-BG a PAL-DK muzu prepinat na TV co mam v pokoji a taky tam jen pri jednom jel zvuk. :) aspon jsem o neco chytrejsi. Diky
darkmagic (3)|31.8.2008 12:32
Zdravim, jak je na tom tato karta s buzenim a opetovnym uspanim pocitace po nahravani poradu? Funguje to korektne nebo nejake problemy?
Celkove mate dojem z teto karty jaky?
Moc dekuji za pomoc s vyberem
warezmuj (2)|30.10.2008 08:10
Zdravím všechny, koupil jsem si asi před 3 týdny Leadtek PxDVR3200 H do PCI-ex, zkoušel jsem ladit jak analog tak digital, (centrum brna, cca 3km od Hády) a naladí mě to pouze novu ve špatné kvalitě a jenom analog. Anténu mám buzenou, externí. Na druhou kartu Leadtek WinFast TV2000 XP pro PCI jsem naladil 6 kanálů ve kvalitě odpovídající stáří karty. Mohl by mi někdo poradit, proč karta, která by měla být jedna z nejlepších nenaladí nic? Ovladače mám nejnovější jak na kartu tak zákl. desku. Nemáte někdo zkušenosti s příjmem na tuto kartu v Brně? Díky
Ivo Mašek (10205)|30.10.2008 18:51
[QUOTE]
Zdravim, jak je na tom tato karta s buzenim a opetovnym uspanim pocitace po nahravani poradu? Funguje to korektne nebo nejake problemy?

[/QUOTE]
Co vím od uživatelů, tak vysloveně problém s kartou není. Ale je třeba si pohrát v BIOSu základní desky. Od toho to totiž vše odvisí.
Falty (18)|25.1.2009 12:00
Hele jak to vlasně je u tohle modelu s PIP, POP, PAP. Jdem mi o to, že jsem u tohle výrobce nenašel dual hybrid kartu, Je možné sledovat pořad ve fullscreenu a další kanál nahrávat?
vometak (2)|13.3.2010 17:04
Nemám kablík pro vstupy z vnějších zařízení, našel by se někdo, kdo by proměřil jednotlivé kolíky na konektoru zastrkávajícího se do TV karty a napsal (nakreslil) co kde má být zapojeno? Děkuji
Ivo Mašek (10205)|13.3.2010 17:24
Takhle to vypadá pro model TV2000XP-Expert. Jestli je to stejný se současnými modely, to fakt nevím:
kabel_tv2000Xp.jpg
vometak (2)|13.3.2010 18:14
Ten to asi nebude, má sice 9 kolíků (2+4+3 a dole je ploška), ale má tam toho být víc.
Díky
winfast_pxdvdr3200H_3.jpg