Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD CyberHome DVD 452 multiregionální přehrávač 1375,00

AleK (814)|23.11.2004 12:33
máte někdo doma - zkušenosti atd... má to cenu kupovat
chceme to koupit panímámě pod stromek a ta cena je super, ale nevím ta cena mě trošku straší
ViKinG (793)|23.11.2004 12:37
záleží co od toho čekáš, já to mám jako dárek pro panímámu taky a zrovna to zkoušim...
AleK (814)|23.11.2004 12:42
[quote=ViKinG]záleží co od toho čekáš, já to mám jako dárek pro panímámu taky a zrovna to zkoušim...[/quote]

já jen chci aby to přehrálo dvd až tam dáme holky na hlídání :-E
mirekv (7169)|23.11.2004 12:58
Vy ste teda, prej pro panimámu! Pro sebe ste si ho koupili! \/
AleK (814)|23.11.2004 13:04
[quote=mirekv]Vy ste teda, prej pro panimámu! Pro sebe ste si ho koupili! \/[/quote]

:-E :-E :-E
Malapa (1)|23.11.2004 19:30
Taky se ho chystám koupit pro tchýni. Takže uvítám zkušenosti jestli to hraje DVD a SVCD a nepodělá se to za 14 dní.
P.S. Nedělejte si ze mě prdel, že je to pro mě. Já mám leta Cyberhome 528. :-E
Miuvek (858)|29.11.2004 11:15
Právě jsem ho dovezl domů a přes víkend testoval. Zkoušel jsem teda jenom DVD+R, DVD-R, MP3, JPEG. Musel bych dlouho hrabat, než bych vyhrabal nějaké VCD...
Bral jsem ho do obytné kuchyně jako doplněk k televizi - na to bohatě stačí.
Vzhled je na tuto cenou kategorii nadstandardní, znaky na displeji o něco věší než u vrstevníků, barva displeje příjemná tmavě modrá. Bohužel displej má málo míst, takže zobrazuje jenom čas, číslo stopy/title/chapters lze vyvolat na chvíli tlačítkem display na DO.
Dekodér nemá, jen downmix do sterea, SCART, komponentOUT, kompozit, S-video, digi audio jen koax
Velikost přehrávače je sympaticky malá, ne standardních 43cm, ale do sestavy by si ho asi nikdo nekupoval. Hloubka je taky malá, mechanika sahá až k zadní stěně (musel jsem se juknout dovnitř :-E )
Jednoduchej, nenáročnej přehrávač - žádný vyfikundace - prostě dám do něj placku a ona hraje, co chtít víc? Toť vše. Co vydrží, ukáže čas.
Právě jsem se díval na http://www.cyberhome.cz, je nějaký nový firmware ze října, můj přístroj je z léta, mrknu na to, kdyžtak flashnu a dám sem vědět...
Miuvek (858)|29.11.2004 23:31
tak jsem mu flashnul nový firmware, neměl jsem ho detailně prozkoušený předtím, takže těžko říct, co se vlastně všehcno změnilo, nicméně:
- kvalita přehrávání DVD naprosto vyhovující
- VCD - OK (SVCD nemám)
- přehraje MP3 (no problem s vyššími bitrate ani VBR)
- přehraje WMA :OO , zkoušeno jen CBR 160kbps
- JPEG - kvalitní zobrazení, celkem rychlé, obrázky možno překlápět a rotovat po 90°
- přehraje i MPEG vypálené jako soubory (ISO) - zkoušel jsem jen MPEG1 - kvalita velmi dobrá

Za ty peníze je to velmi dobrý kauf:
+ kvalita zobrazení, množství formátů
+ hezký vzhled (i displeje)
+ cena :-)
- malý počet míst displeje (nezobrazí současně čas i číslo stopy)
- dálkový ovladač je méně přehledný (všechna tlačítka tvarově stejná, rozlišená jen barvou) - co ale za tu cenu, že?
jinak platí, co už jsem uvedl výše

P.S. na http://www.cyberhome.cz ho kupodivu nenabízí, mají tam jen typ 462, který se liší (asi) jen podporou MPEG4, jinak vzhled totožný
Miuvek (858)|29.11.2004 23:37
[quote=Malapa]Taky se ho chystám koupit pro tchýni. Takže uvítám zkušenosti jestli to hraje DVD a SVCD a nepodělá se to za 14 dní.
P.S. Nedělejte si ze mě prdel, že je to pro mě. Já mám leta Cyberhome 528. :-E[/quote]
Taky ho nechci pro sebe, mám Cyberhome 505 :-E :-E