Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 45

Téma: Procoder3 a nastaveni bitrate z duvodu velikosti media

biz biz je offline
    Nováček Avatar uživatele biz
    Registrace
    Dec 2004

Omlouvam se jestli uz tema bylo nekde reseno. Jsem laik. Doposud jsem soubory DV AVI enkodoval v CCE. Ted vetsinou jsou to koncerty ruzne delky od 75 do 120 min. K nastaveni CCE (max. min, average bitrate) jsem pouzival sikovnou kalkulacku http://dvd-hq.info/bitrate_calculator.php. Na zaklade toho to CCE vzdy enkodoval presne. Ted zkousim ProCoder3, ale nejsem schopen obdobne vhodny bitrate pro 2VBR nastavit. Jaky pouzivate postup? ProCoder ma udajne i nastaveni na vyplneni media. Nejak to nemohu najit. Poradite nekdo? Kdyz to nastavim jak nejlepe si myslim, tak mi vyjedou 2 soubory o celkove velikosti 4,662 GB, coz mi authoringovy program nechce vzit.
    Naposledy upraveno uživatelem biz: 25-06-2008 v 17:26
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Nevím jak u 3ky, ale u 2ky se to nastavuje v patřičném řádku obrazovky Target - Advanced nahoře, tam kde se volí Splitting - No Splitting.
    Jinak nechápu, co máš za problem s těmi 2 soubory - pokud je to jeden m2v a jeden wav, pak je to správně, tak to ma byť... u nastavení pro DVD Mastering Quality. Když ten wav zkonvertuješ na ac3, tak se těch 120 min. musí v poho na DVD5 vejít.

biz biz je offline
    Nováček Avatar uživatele biz
    Registrace
    Dec 2004

Diky, zkusim. No problem je ten, ze kdyz to necham ve WAVu, tak je to moc velke a kdyz ten zvukovy soubor prevedu do jineho formatu, tak mi zase treba 20% na DVD5 zbyva. Takze bych potreboval vedet podle ceho nastavujte MIN, AVERAGE, MAX bitrate.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Sak to ti pisal, kde sa to nastavuje!!!

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

min, avg, max nastavujem podla kalkulatora .. Ale s procoderom som to nikdy neskusal ..

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    min, avg, max nastavujem podla kalkulatora .. Ale s procoderom som to nikdy neskusal ..
    Tam ti staci vybrat si z velkostí medii (alebo ak poznas ty kapacitu media, tak zadas, alebo len jednoducho zaskrtnut "fit to disk" a nastavi ti dat.toky PCoder sam) a je to.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

...a obvykle to lehce přešvihne... Nicméně já dávám avg 6000, max (nominál) 6500 a min 1500 (VBR Single Pass) a vždy se mi filmeček s nastavením "No splitting" na DVD5 vejde. A kdyby ne, tak to ve finále "učísnu" kapánek Shrinkem a je to.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

stayman : kde to v procoderi je ? to som tam nikde nevidel ..

Banned
    Registrace
    Feb 2007

stayman : kde to v procoderi je ? to som tam nikde nevidel ..
    pisal to uz StD, v advanced nastaveniach, default sa zobrazuju basic nastavenia a teda ak ich nemas zobrazovane hned, klikni 2x na targed a otvoria sa t, da sa tma potom nastavit ovela viac pri kazdom presete...

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

stayman " hmm .. ked otvorim advanced , vidim tam to iste ako v normalnom ..

Banned
    Registrace
    Feb 2007

No to preto, lebo mas zaskrtnute u OPTIONS -> APPLICATIONS SETTINGS -> SHOW ADVANCED OPTIONS IN BASIC VIEW, takze musis vidiet ten riadok SPLITTING, kde nastavis velkost atak. Ale ok, aspon tym poklepakanim si si otvoril filtre

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

stayman : ale ziaden splitting tam nevidim .. filtre som tam mal aj pred tym ..

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

@Pytkin: Já bych ti to sem dal na obrázku, ale už mám přešvihnutý limit, tudíž nelze... BTW: Neotvírej v Advanced Filtry ale první záložku Setup...
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 29-06-2008 v 07:22 Důvod: Opraveno: "Video" na "Setup"

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Na toto som teraz natrafil, Max nastavujes, ci min, ci avg? Snad len AVG, ostatne ta zaujmat nemusi, iba ak krajne hodnoty, teda min. tak 3500 a max podla zvuku, tak 9000 nie?

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

Stayman : Vsetko .. Min, Max, AVG .. Min samozrejme mozes dat co chces .. davam 1000 a Max musis dat podla toho aky a kolko zvukov davas , podla toho kolko anglov davas .. atd .. pri stereo ac3 8.800 .. atd ..

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. H.264 jaké nastavení bitrate 1080p/24p
    Od Jack08 v sekci Editace videa
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 22-11-2011, 22:04
  2. Nastavení konstantní bitrate u Xvid
    Od DrticZeli v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-03-2011, 14:57
  3. Reakcí: 1