Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Jak přehodit pořadí půlsnímků?

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Ahoj všichni,

ikdyž vlastním MiniDV kameru již asi 4tým rokem a zpracování videa jsem prováděl delší dobu v programu Pinnacle Studio a mastering pak v Ulead DVD Workshop 2, nezajímal jsem se až tak o všem co je spojene z DV formatem a prokládání,zjistil jsem nyní, že ve starších zpracovaných videích mám přehozené půlsnímky a to místo spodní půlsnímek první (miniDV), mám ve výsledném MPEG2, první půlsnímek horní. Samozřejmě že po zakoupení LCD monitoru (dříve dosavadní práce/střih na CRT), je obraz trhaný. Lze nějak napravit a zpět vrátit/prohodit pořadí půlsnímků? Pokud možno i třeba bez rekomprese MPEG2 videa? Převést video do progressive módu nepomohlo. Teď stříhám v programu Avid Liquid 7.2 a výstup renderuji zpět do AVI, načež avi převádím dalším program TMPEG DVD Source Creator do MPEG2 se správným pořadí půlsnímků jako při vstupu (capturingu) Díky za všechny rady. S úctou d2
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

ReStream, nebo DVDPatcher.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. kdo mi poradí
    Od pedros_tvf v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 01-08-2006, 20:56
  2. jak přehodit všechny půlsnímky najednou?
    Od pierrek v sekci Editace videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-09-2005, 21:33
  3. zmena umisteni pulsnimku
    Od Pista007 v sekci Editace videa
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-02-2005, 12:42
  4. Jak na vypadávání půlsnímků???
    Od lajdak v sekci Editace videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-06-2004, 12:57
  5. Zmena poradi pulsnimku v prokladanem MPEG 2