Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips DVP5980 a firmware

zonicek (14)|14.6.2008 11:44
Zdravíčko,
v současné době vybírám DVD přehrávač aby měl HDMI a bezproblémů přehrával DivX s titulkama.
Našel jsem tento philips : Philips DVP5980
V recenzi a v diskuzích se píše, že je dobré flashnout firmware pro nové fce. (neoficiální)
Ale ani po 30ti minutách googlování jsem ho prostě nevygoogloval.
Nemáte někdo odkaz na stránky s těmahle fw ?
Předem moc díky
JSM1 (52)|14.6.2008 13:55
[QUOTE=zonicek;181332]Zdravíčko,
v současné době vybírám DVD přehrávač aby měl HDMI a bezproblémů přehrával DivX s titulkama.
Našel jsem tento philips : Philips DVP5980
V recenzi a v diskuzích se píše, že je dobré flashnout firmware pro nové fce. (neoficiální)
Ale ani po 30ti minutách googlování jsem ho prostě nevygoogloval.
Nemáte někdo odkaz na stránky s těmahle fw ?
Předem moc díky[/QUOTE]

Na digilidi je test tohoto přehrávače a rozsáhlá diskuse. Doporučuji přečíst. Odkaz na neoficiální firmware byl uveřejněn v Diskusi na http://www.parabola.cz 30.5.08.
PS: Během cca 14 dní by měl být v prodeji nástupce DVP 5990.
zonicek (14)|14.6.2008 22:56
To jsem taky četl.. bohužel projít celé fórum je na rok.. a vyhledávání funguje jenom s registrací :(
A registrace hlásí toto :(
V Ý L U K A

Z technických důvodů registrace nových uživatelů je dočasně pozastavena. Navštivte tuto stránku později.Děkujeme za pochopení a přejeme dobrý večer.
JSM1 (52)|15.6.2008 10:36
[QUOTE=zonicek;181414]To jsem taky četl.. bohužel projít celé fórum je na rok.. a vyhledávání funguje jenom s registrací :(
A registrace hlásí toto :(
V Ý L U K A

Z technických důvodů registrace nových uživatelů je dočasně pozastavena. Navštivte tuto stránku později.Děkujeme za pochopení a přejeme dobrý večer.[/QUOTE]

Zkusil jsem opsat tu e-mailovou adresu (je to bez ověření):
http://board.softpedia.com/lofiversion/index.php/t8736-150.htm/