Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Písničky

rjja (622)|5.6.2008 07:44
Možná , že se vám to také stalo. Posloucháte radio a najednou hrají opravdu pěknou písničku, ale kdo jí zpívá, a nebo jak se jmenuje nevíte. Nebo děláte nějaký střih ( klip ) a hledáte vhodnou hudbu.Není někde nějaký server, kde by byla možnost poslechu krátké ukázky z mnoha písní ?
stani (1647)|5.6.2008 07:51
marek62 (168)|5.6.2008 14:32
to je dobry stahovaci server s velkou databazi, me akorat se*e ten jejich system ochrany. Prece kdyz uz si jednou tu skladbu koupim, tak proc nejde vypalit nebo jinak dal volne (pro vlastni potrebu) pouzit stejne jako bych to mel na CDcku, treba do PM3ky nebo jako podklad. Prece autorska prava se pak resi pre Intergramy a spol? Takto abysto pres zvukovku nahral do pocitace.
stani (1647)|11.9.2008 10:27
[QUOTE=marek62;180178]to je dobry stahovaci server s velkou databazi, me akorat se*e ten jejich system ochrany. Prece kdyz uz si jednou tu skladbu koupim, tak proc nejde vypalit nebo jinak dal volne (pro vlastni potrebu) pouzit stejne jako bych to mel na CDcku, treba do PM3ky nebo jako podklad. Prece autorska prava se pak resi pre Intergramy a spol? Takto abysto pres zvukovku nahral do pocitace.[/QUOTE]

Aha, tak to jsem nevěděl.

Chci si teď vytvořit vlastní CD s písničkami které se mi líbí. Neví někdo o nějakém portálu, kde se dají písničky zakoupit ale dále s nimi pracovat - vypálit na CD, nahrát na flasku, apod.?....
marek62 (168)|11.9.2008 13:14
i-legalne - driv jsem to kvuli pracovnimu pouziti prohnal zvukovkou, ted, po delsi dobe se tam koukam, ze kam kliknu, povoluji deset vypaleni audio CD, tak se asi s DRM licenci konecne ledy hnuly.