Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Problém propojeni plazma - notebook přes hdmi

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

Propojuji kabelem HDMI plazmu pan50PX70EA a notebook sony vaio vgn-fz21z (vista 32bit, grafika NVIDIA GeForce 8600M GS). Doposud (cca půl roku) vše bez problémů, vždy po připojení kabelu k notebooku a přepnutí tv na příslušný av výstup vše proběhlo automaticky. Včera propojení přestalo fungovat. Kabel i tv jsou v pořádku - otestoval jsem to tak, že jsem na ten kabel připojil ps3 a vše běželo normálně. Notebook je také v pořádku - otestováno na jiné tv (také přes hdmi). Když připojím notebook k plazmě pan a přepnu av na tv, tak tv jakoby "hledala" signál. Když se podívám v notebooku na vlastosti grafické karty, tak je tam zobrazena televize Panasonic, z toho je zřejmé, že to propojení je funkční, ale nechápu proč se na tv nic nezobrazí. Zkusil jsem ručně v pc nastavit jiné režimy zobrazení (pouze tv, klon atd) - nepomohlo, v pc jsem nic neinstaloval, přesto jsem vrátil nastavení cca o dva týdny zpět, kdy bylo vše 100% v pořádku, nic nepomohlo, ovladače v pc aktuální...Kdyby někoho napadlo co s tím...
    Připojené soubory Připojené soubory
    Naposledy upraveno uživatelem michal_h: 02-06-2008 v 15:49 Důvod: nvidia info
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

tak jsem zkoušel ještě měnit nastavení grafické karty a nejsem z toho schopen schopen dostat lepší obraz na tv..., vůbec tomu nerozumím
    Připojené soubory Připojené soubory
    • Typ souboru: pdf tv.pdf (100.5 KB, 536 zobrazení)

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

tak jsem provedl kompletní reinstalace ntb na tovární nastavení a problém to nevyřešilo, vypadá to, že zakopaný pes bude v tv, asi mi nezbude nic jiného než reklamace

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2008

Zkousels to propojit pres VGA vstup? Teda, jestli ho v PC/notebooku mas... Takhle mam pripojenou stejnou televizi a vsechno chodi bez problemu. Sice to tvuj problem nevyresi, ale aspon si vyzkousis, jestli to tak funguje...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od kadell Zobrazit příspěvek
    Zkousels to propojit pres VGA vstup? Teda, jestli ho v PC/notebooku mas... Takhle mam pripojenou stejnou televizi a vsechno chodi bez problemu. Sice to tvuj problem nevyresi, ale aspon si vyzkousis, jestli to tak funguje...
    nezkousel, vyzkouším

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od kadell Zobrazit příspěvek
    vga je ale pouze analog ne?
    já jsem dnes otestoval dalších cca deset kousků tv (v Electroworldu: panasonic, samsung, lg jak plazmy tak lcd) a nic, pouze na lg se něco chytalo, ale nedalo se na to koukat, vypadá to, že notebook skončí v servisu, hdmi out u něj asi odchází do věčných lovišť

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od michal_h Zobrazit příspěvek
    já jsem dnes otestoval dalších cca deset kousků tv (v Electroworldu: panasonic, samsung, lg jak plazmy tak lcd) a nic, pouze na lg se něco chytalo, ale nedalo se na to koukat, vypadá to, že notebook skončí v servisu, hdmi out u něj asi odchází do věčných lovišť
    jo jo, je to analog, v dobe, kdy jsem ho kupoval jsem netusil, ze existuje HDMI-DVI, tak jsem koupil VGA. jsem vul, no

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

ty samice od hdmi konektoru vubec nic nevydrží, tipuju tak 100x zapojit/vypojit a je konec. Samci jsou trochu odolnější

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od nksh Zobrazit příspěvek
    ty samice od hdmi konektoru vubec nic nevydrží, tipuju tak 100x zapojit/vypojit a je konec. Samci jsou trochu odolnější
    to máš někde ověřené???

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

to máš někde ověřené???
    to je moje zkušenost, ale taky zalezi jak jemně to zapojuješ, zlatý cinche

Ted mě napadá nemáte někdo zkušenost s hdmi kabelen o 10m délce, jak je na tom šum atd.?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od nksh Zobrazit příspěvek
    to je moje zkušenost, ale taky zalezi jak jemně to zapojuješ, zlatý cinche

Ted mě napadá nemáte někdo zkušenost s hdmi kabelen o 10m délce, jak je na tom šum atd.?
    Dneska jsem poprvé propojoval Panasonic TV (LCD; HDMI) s PC (GF6600; DVI) s použitím 10m HDMI kabelu + redukce HDMI(F)-DVI(M) a komplikací bylo víc než dost. Obraz na TV prakticky nekoukatelný - buď žádný nebo přerušovaný, dostat na něj video nešlo už vůbec (i když tam bude asi chyba na mé straně).
    Suma sumárum:
    1080p/i, 720p - TV problikává - zhruba po sekundách, možná špatná frekcence
    576p, 480p - vše ok (ale video opět nikde).

Takže si troufám odhadovat, že s 10m kabelem HDMI by neměl být problém, otázka je, co ostatní děmám blbě...

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Já používám HDMI kabel 7,5m a bez jakýchkoli problémů.A to memám žádný z těch drahých za cca 500kč

Podobná témata

1. Plazma a pripojeni PC pres HDMI?!
    Od pylous v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 14-09-2011, 15:39
  2. LCD: LCD + notebook přes HDMI
    Od roly30 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 17-07-2011, 20:07
  3. propojení PC a TV přes HDMI
    Od Doom v sekci Bastlení