Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AVermedia A310 problém

Yrowen (2)|1.6.2008 20:32
Zdravím, na začátku bych chtěl jen podotknout, že jsem laik, tudíž nemám schopnosti počítačového mága. Mám Acer Aspire 5920G, kde již byl integrovaný tv tuner AVermedia A310. Fajn, řekl jsem si a při první možnosti jsem ho chtěl vyzkoušet. Zapojil jsem tu malou anténu a spustil Acer Arcade Deluxe, ale ouha! Žádné programy mi to nenašlo i když jsem v oblasti, kde by mělo být digitální vysílání dostupné. Tak se tedy ptám, jestli mám nějakou šanci naladit nějakou stanici nebo si sehnat nějaký jiný software anebo počkat až bude digitální vysílání běžným standardem? Co potřebuju k příjmu signálu v pc?? Pozn. v Media Centru na Vistě to neběhá. Děkuji za případné odpovědi.
Aliens_II (380)|2.6.2008 07:52
[QUOTE=Yrowen;179754]Zdravím, na začátku bych chtěl jen podotknout, že jsem laik, tudíž nemám schopnosti počítačového mága. Mám Acer Aspire 5920G, kde již byl integrovaný tv tuner AVermedia A310. Fajn, řekl jsem si a při první možnosti jsem ho chtěl vyzkoušet. Zapojil jsem tu malou anténu a spustil Acer Arcade Deluxe, ale ouha! Žádné programy mi to nenašlo i když jsem v oblasti, kde by mělo být digitální vysílání dostupné. Tak se tedy ptám, jestli mám nějakou šanci naladit nějakou stanici nebo si sehnat nějaký jiný software anebo počkat až bude digitální vysílání běžným standardem? Co potřebuju k příjmu signálu v pc?? Pozn. v Media Centru na Vistě to neběhá. Děkuji za případné odpovědi.[/QUOTE]

Pohledal bych spíše software dodávaný k tomu DVB-T. Jinak to že jsi v oblasti signálu DVB-t neznamená, že jej doma v místnosti chytneš. Jsou místa, kde je nutná venkovní anténa, takže problém může být i v tomto.
Je pravděpodobné, že ten tuner, nemusí pod media centrem pracovat, nicméně se mi to zdá divné, pokud v tom noťasu, byly media center již v předinstalaci, tak s tím snad museli počítat.
Yrowen (2)|2.6.2008 17:38
No ono je vůbec divné, že k tomu žádný software nebyl, takže bych to viděl spíš na problém s příjmem, protože co říkal otec, tak prý byl problém i s příjmem analogu kvůli střeše, takže to asi bude kvůli toho. Nicméně až budu mít čas a chuť, tak zkusím nějaký soft najít. :) Popř. to zkusit i v jiné oblasti. A jaké existují softy, které jsou třetích stran, teoreticky by mohly podporovat moji kartu a půjdou na Vistě?
Aliens_II (380)|2.6.2008 17:44
[QUOTE=Yrowen;179854]No ono je vůbec divné, že k tomu žádný software nebyl, takže bych to viděl spíš na problém s příjmem, protože co říkal otec, tak prý byl problém i s příjmem analogu kvůli střeše, takže to asi bude kvůli toho. Nicméně až budu mít čas a chuť, tak zkusím nějaký soft najít. :) Popř. to zkusit i v jiné oblasti. A jaké existují softy, které jsou třetích stran, teoreticky by mohly podporovat moji kartu a půjdou na Vistě?[/QUOTE]

šel bych pátrat přímo k Averu ...