Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

pripojeni pocitace na LCD TV pres VGA

peewee (5)|22.5.2008 13:53
Zdravim,
mam jeden docela velky problem. Potrebuju pripojit NB (acer TM4000) na TV (Samsung LE3286BD) pomocí VGA. Kdyz zkousim jine pocitace, tak jde vse naprosto bez problemu, ale pokud chci pripojit ten muj tak obraz jen problikne a obrazovka zcerna s tim ze nema signal (i s naprosto stejnym nastavenim jako u ostatnich). Pritom pokud vga vystup pripojim na jiny monitor tak jde bez problemu, takze samotnym vystupem to nebude taky. Zkousel jsem vsechny podporovane rezimy. Ruzne ovladace na notebook, grafiku i kontakt servisu, ale nikde mi neporadily. Nekde jsem zaslechl ze je mozne ze vystup graficke karty nedokaze udrzet pozadovanou frekvenci. Nevite nekdo jak by se tento problem dal resit ? Uz opravdu nevim co dal.
Diky.
Pitomec (10211)|22.5.2008 14:43
Tu TV nechej někde přezkoušet, protože by to mělo normálně šlapat (většinou musíš vstup na VGA přepnout ručně na samotné TV, to jenom na okraj). Pokud jde o obnovovací frekvenci, tak ta se nastaví automaticky, resp. můžeš ji zkusit sám změnit v nastavení grafiky, ale tím to asi nebude.
ninjaninaj (0)|22.5.2008 15:05
prosim o radu..prepojil som lcd s notebookom oba cez vga. pri spusteni notebooku vidim nabiehanie windows na notebooku ako aj na lcd tv, ale po nabehnuti windowsu mi obrazovka na lcd tv zostane tmava, necinna. kde je problem? dik
BOBA (590)|22.5.2008 15:09
Zkusil jsi si nastavit LCD TV? Myslím tím vstup?
peewee (5)|22.5.2008 17:35
vsechno je nastaveno dobre a vsechno funguje, jak jsem se presvedcil se zapojenim ostatnich pc... ale konkretne s mojim nb s naprosto stejnym natavenim jak u ostatnich to nejde z nejakyho duvodu
jim.j (5)|22.5.2008 20:49
měl sem uplně stejný problem(stejná tv,vga...)Vyměnil sem grafickou kartu a je po problému.takže zkus jinou grafárnu a uvidíš
peewee (5)|22.5.2008 22:38
no to bych rad ale tezko vymenit v NB grafiku :( ...asi jedina moznost koupit novej notak ...