Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vypalování na média DL

davelo (2)|11.5.2008 00:29
Rád bych tu vyzval k rozpravě na téma vypalování a média DL. Už tu byla rada a odkaz na zajímavý program ImgBurn. Zkouším ho, ale co ta hromada nastavení? Co je opravdu důležité pro plně funkčí kopii DVD9 1:1? Dnes je doba LCD a Plazmic a opravdu nemá smysl DVD degradovat do DVD 5. Jenže zkušenosti moje a okolí jsou, že jednou DL funguje a někdy zase ne. Mimochodem i starší filmy lezou přes HDMI na 40"LCD ve výborné kvalitě. "Vzpomínky na Afriku" tak vidím po létech stejně jako v kině. Ale musí to být DL! Vaše zkušenosti?
StD (8612)|11.5.2008 09:33
Mno, já používám ten jednoduchý návod na výrobu DL k ImgBurnu (myslím že pochází z Doom9.org) a zatím se mi nestalo, že by pak +DL někde nehrálo. Druhá věc jsou šunt-várky některých medií Verbatim - nedávno jsem vyhodil (=dal na reklamaci) 3 z balení po 5 kusech - nešla zfinalizovat, přestože se vypálila dobře... A vypalovačkou to nebylo - ta od té doby vyrobila pár stovek dalších placek naprosto OK.

BTW: A jaké nastavování v ImgBurn? Jediné co nastavuji je LayerBreak a jeho správné umístění ovlivním vhodným umístěním Chapters už při masteringu ve Scenaristu (odkud to můžu taky rovnou vypálit v GearPro).
Libor (526)|11.5.2008 16:33
protože jsem si sosnul něco z netu v DVD9 a nechtělo se mi to komprimovat a bylo to ve VIDEO_TS, tak jsem taky laboroval, v čem to vypálit a bohužel i z IMGBurnu mi přechod do druhé vrstvy při přehrávání škubnul, tak jsem to vyzkoušel vypálit v DVD Fab Platinum a jede to naprosto bezproblémů, přechod plynulý, takže na vypalování mohu tento program doporučit a NERU se vyhnout obloukem
pokud jsem měl v pazourech originál, tak jsem to zatím vždy děla v DVD Decrypteru ISO READ/WRITE
Tomasek1234 (92)|12.5.2008 08:43
Tohle uz dneska umi skoro kazdej program. Nejlepe asi Decrypter ale ani Fab neni spatnej.
Pitomec (10211)|12.5.2008 19:31
Decrypter je jistota.