Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

úprava nahrávky HD

stanix (131)|6.5.2008 08:09
Není mi jasné co dále dělat s nahrávkou HDTV s příponou *.ts.Pokud nahraji normální film s příponou ts,tak jej proženu přes projectx, který mi opraví případné chyby a převede jej na mpg a to už vím co s tím dál.Pokud ale nahraji film HD (např. premiere HD) tak mám véélký soubor *.ts - ale co dále s tím? V čem opravit případné chyby (nebo tam žádné nejsou??) a do čeho to převést, aby to šlo archivovat na DVD (klidně i na několik) ,přidat titulky,(jako např DVD rip)a potom přehrávat? Sat kartu SSHD2 mám teprve dva týdny,takže v tom mám celkem hokej..
bigronek (6)|9.5.2008 19:42
Snad vhodný program by mohl být VideoReDo - převede do MPG a potom si to můžeš upravovat v čemkoliv. Jen by mě zajímalo, zda Ti nějaký program ten TS soubor vůbec načte. Můj Vantage ukládá nahrávku v TRP souboru, ale ještě jsem nenašel nic, co by HD nahrávku otevřelo - vše hlásí "neznámý formát". Dokonce jsem to přejmenoval také na TS, ale nic nepomohlo. Zkoušel jsem se doptat na různých fórech, ale zatím nic.
-Q- (37)|9.5.2008 21:29
např

tsremux (stříhání, remux ts do ts, m2ts (blu-ray))
hdtvtompeg2 (automatické vystříhání reklam, remux ts do ts, mpeg)
ifoedit (mux mpeg do vob (dvd), ovšem nevhodné pro HD mpeg)
mpeg2repair (oprava ts)
xmuxer (vystříhání reklam,remux ts do mp4, ts, avi; demux streamů z ts, mux streamů do ts)
mkvmerge (stříhání, spojení, remux m2ts,mp4,avi do mkv, možnost přidání titulků)
mkvextract (demux streamů z mkv)
matroska muxer (mux ts do mkv)
tssplitter (stříhání ts podle velikosti (např na dvd), zpětné spojení do jednoho ts)
stanix (131)|12.5.2008 14:43
Díky,seženu-vyzkouším.
to bigronek -TS přehrává media player classic