Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: epg o hodinu zpět?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Prosím poraďte co mám nastaveno špatně.Koupil jsem rekorder sony 870 s hdd a dvě věci mě zarazily.
    1) EGP je nastaveno o hodinu zpět,tedy myslím programy.Čas na rekorderu mám dobře.Například večer davají film podle programu od 20.00 do 22,00 a mě se ukáže v detailech filmu ,že je od 19,00 do 21,00.Stejně tak se mi i nahraje.Co mám kde špatně?Má to nějaký vliv třeba s časovým pásmem?Nebo letním časem?Myslel jsem,že EPG vysílá ta konkretní televiz (čt,nova,prima...) a že by to mělo být v pohodě.
    2) když nahrávám na disk,nemůžu se dívat na jiný program než na ten který nahrávám.Což jsem nečekal.Chtěl jsem to mj. i z toho důvodu,abych se mohl koukat na něco a přitom si nahrávat ct 4 sport,který v televizi nemám.
    díky za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od karelretik Zobrazit příspěvek
    Prosím poraďte co mám nastaveno špatně.Koupil jsem rekorder sony 870 s hdd a dvě věci mě zarazily.
    1) EGP je nastaveno o hodinu zpět,tedy myslím programy.Čas na rekorderu mám dobře.Například večer davají film podle programu od 20.00 do 22,00 a mě se ukáže v detailech filmu ,že je od 19,00 do 21,00.Stejně tak se mi i nahraje.Co mám kde špatně?Má to nějaký vliv třeba s časovým pásmem?Nebo letním časem?Myslel jsem,že EPG vysílá ta konkretní televiz (čt,nova,prima...) a že by to mělo být v pohodě.
    2) když nahrávám na disk,nemůžu se dívat na jiný program než na ten který nahrávám.Což jsem nečekal.Chtěl jsem to mj. i z toho důvodu,abych se mohl koukat na něco a přitom si nahrávat ct 4 sport,který v televizi nemám.
    díky za rady
    Tak předně: koupils recorder pouze s jedním tunerem, takže nahrávat a zároveň sledovat můžeš jen jeden kanál zároveň.
    S tím časem to bude jak říkáš, tak hodina rozdíl vypadá na letní čas. Co můžu potvrdit je, že EPG má čas v pořádku.

A co se týče samotného EPG, tak pro Mux 1, kde jsou stanice čt + nova, to EPG vysílá ČT u toho druhého Muxu to nevím, ale nemyslím si, že to bude dělat každá stanice sama.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

měl jsem přesně stejný problém, asi týden před přechodem na letní čas to bylo o hidinu posunuté jak píše karelretik, po cca týdnu se to samo srovnalo...

Podobná témata

1. Dukem Nukem je zpět
    Od Ivo Mašek v sekci Volná témata
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 15-06-2011, 20:56
  2. LCD: Jak z digitálu zpět na analog
    Od HOFAK v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-01-2010, 18:52
  3. CRT - krok zpět?
    Od kedar1974 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-02-2009, 06:51
  4. jak přepnout DVD mechaniku z PIO zpět do DMA?
    Od Doom v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-12-2007, 06:25
  5. Převedené DTS na AC3 a vložení zpět do DVD
    Od Mopp v sekci Editace audia
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-03-2005, 12:00