Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MSI DigiVOX mini II V3.0

hansel (1)|1.5.2008 22:34
Ahoj, když spustim software Total Media 3 který je na CD, tak píše že zařízení nebylo nalezeno nebo je používáno jiným programem. A při tom jsem to zkoušel na jinym PC a šel bez problému. Nevíte někdo co s tim? Nebo doporučte nějaký jiný soft, zkoušel sem mytheatre a DVBdream ale nefungovali. Dík
kerpof (3)|5.5.2008 21:39
[QUOTE=hansel;175457]Ahoj, když spustim software Total Media 3 který je na CD, tak píše že zařízení nebylo nalezeno nebo je používáno jiným programem. A při tom jsem to zkoušel na jinym PC a šel bez problému. Nevíte někdo co s tim? Nebo doporučte nějaký jiný soft, zkoušel sem mytheatre a DVBdream ale nefungovali. Dík[/QUOTE]

Mě s tímhle funguje ProgDVB. DVBDream se mi nepovedlo rozběhat. Jinak TotalMedia 3 z CD funguje normálně.
peteb (53)|6.5.2008 00:25
Z meho pohledu idealni je DVBviewer Pro, za tech par Euro se opravdu vyplati. Vse na Vista 64.
Mam v PC DVB-T PCI, DVB-S2 PCI + zminovany USB DigiVox a tento soft zvlada simultani nahravani treba 5ti poradu z vsech "karet" najednou. Napr. CT1,CT2,Nova; Prima; ProSieben HD cest jeho pamatce :(