Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

jakykoliv.avi max. do velikosti 4.1GB? (storm video)

in0 (146)|6.4.2004 21:42
proc jde v Canopus Storm Video nahrat max 4192630KB (4.1GB) velky video? nejde se toho zbavit aby nahraval dal do jednoho souboru? muj vyucujici mi rekl at tam nastavim automaticky navazani dalsim souborem a pak to slepim ve VD, ale prijde mi to zbytecny, kdyz to pak budu stejne zas strihat podle toho co na videu je.
-----------------
win2000/NTFS
LIbor Kopp (21)|7.4.2004 21:44
Obavam se, ze to je vlastvost (omezeni) formatu AVI - delka souboru je urcena 32-ti bitovym cislem bez znamenka.

Zdravim

Libor
in0 (146)|7.4.2004 23:36
diky, uz jsem to vyresil. je tam funkce pro pokracovani dalsimi soubory a ani to moc neomezuje. ale vlastnost avi to urcite neni. spis jde o ten hw, ze to z nejakeho duvodu deli. nonic, nechal jsem vzkaz profikovi :) tak se mi snad ozve. na netu o tom nikde nic neni \/ to teda nic moc canopus
clee (6592)|7.4.2004 23:44
[quote=LIbor Kopp]Obavam se, ze to je vlastvost (omezeni) formatu AVI - delka souboru je urcena 32-ti bitovym cislem bez znamenka.

Zdravim

Libor[/quote]

to je vlastnost mozna starejch avi 1.1 (video for windows) ty mely nejaky omezeni ale snad 2GB, mozna 1GB nevim...
in0 (146)|8.4.2004 00:03
giga - prave proto sem se divil, ale vzhledem ze profesionalni technice nerozumim a nemam tak predpokladam ze jde ciste jen o duvod ty canopus karty v pc aby slapala tak jak ma :) to rozdelovani me ani tak nepali, jako to ze mi to z 20GB souboru mi udelalo na direct stream copy nejakej 0,7GB (jinej thread)
PIPO_tvf (22)|8.4.2004 09:29
Každý výrobca strihového software viac-menej počíta s tým, že sa strihajú uložené jednotlivé scény. Strihať jedno dlhé video dá aj tomu najlepšiemu hardware+software zabrať - navyše ak je to s realtime náhľadom. Z praktického hľadiska je lepšie pri grabovaní deliť video na jednotlivé scény.
:-)-
in0 (146)|8.4.2004 10:19
PIPO: myslel jsem si to. puvodne me stvalo ze to budu muset nejak spojovat, ale ono je to v tom avi napsany tak, ze to automaticky odkazuje na pokracujici soubory, takze se to ve vysledku chova jako jedno video :-)
kasuha (26)|9.4.2004 10:43
Klasický AVI formát se nedá natáhnout na víc než na 2 GB, takže to co nahráváš už je moderní formát. 4 GB je maximální možná velikost souboru pokud používáš systém souborů FAT32 - přejdi na NTFS a budeš moct používat jakkoliv velké soubory.
in0 (146)|9.4.2004 12:18
;) dik za odezvu, ale precti si to priste prosim cely :)
treba tu cast nakonci
[quote]
-----------------
Win2000/NTFS
[/quote]

jinak dekuju za rady, tohle tema uz je doreseny. :BB: