Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: Jaký SW přehrávač používáte?

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

Zajímalo by mě, jaký SW přehrávač používá většina národa Napíšu Vám, co je mojí preferencí:
    1) Přehrávání většiny formátů (real, quicktime, matroška, OGM, DVD atd.)
    2) Možnost doplnění obrazu o černé pruhy na 4:3 (kvůli titulkům) nebo spolupráce s titulkovým filtrem VSFilter (VobSub).
    3) Titulky do overlaye.
    4) Možnost předvolit si konkrétní filtry k formátům.
    5) Freeware
    Já používám tyhle tři přehrávače: ViPlay, MV2Player a MPC.
    V poslední době se bohužel rozmohla móda, kdy je přehrávání DVD pouze u placených verzí (TCMP, ZoomPlayer, BSPlayer). To se mi vůbec nelíbí.
    Pokud máte nějaký tip na dobrý přehrávač, který splňuje maximum toho, co chci, dejte mi prosím vědět.
    Vláďa
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

vlada: v tomto tě absolutně zklamu, já preferuju pouze a jedině stolní přehrávače!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Tak tak, ale aspon co za to stoja, takze zhrniem.

1. PowerDVD6 DeLuxe a WMP10 (tie vymenovane filtre inac nepotrebujem, ale nou problem )
    2. DivXG400
    3. DivXG400 + ovladace grafiky na TV
    4. GSpot (ale naco )
    5. Freware je WMP10 a trialware PowerDVD6

HW deinterlacia a aj SW a to uplne nova v PowerDVD6

Registrace
    Mar 2004

WMP pokud vim nezvládne ani real ani quicktime. O nějaké podpoře matrošky a OGM (kapitoly, titulky atd.) se ani nedá uvažovat. Zobrazení a možnost úpravy používanych filtrů sem taky nenašel. Na titulky mam radši VobSub, kterej umí korektně i titulky v Matrošce, to DivXG400 neumí. PowerDVD6 zkusim, ale očekávam, že u mě dopadne podobně jako WMP10 a PowerDVD5, který sem pustil asi jenom pětkrát a většinou omylem
    Já spíš hledam nějakej lightweight přehrávač, kterej se pokud možno nemusí ani instalovat. Zatim mi vychází nejlíp MPC, ale i ten má svoje mouchy.
    Vláďa

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od vlada
    WMP pokud vim nezvládne ani real ani quicktime. O nějaké podpoře matrošky a OGM (kapitoly, titulky atd.) se ani nedá uvažovat. Zobrazení a možnost úpravy používanych filtrů sem taky nenašel. Na titulky mam radši VobSub, kterej umí korektně i titulky v Matrošce, to DivXG400 neumí. PowerDVD6 zkusim, ale očekávam, že u mě dopadne podobně jako WMP10 a PowerDVD5, který sem pustil asi jenom pětkrát a většinou omylem
    Já spíš hledam nějakej lightweight přehrávač, kterej se pokud možno nemusí ani instalovat. Zatim mi vychází nejlíp MPC, ale i ten má svoje mouchy.
    Vláďa
    To si vedla jak ta jedla, WMP10 je pisany aj pre DS, teda vyuziva DirectX, aj ActiveX a vsetky mozne varianty kodekov, musia byt akurat spravne zaregistrovane, co poznas \/ , navyse ked instalujes Real a QT Alternative (to su ciste DSfiltre), tak uz pi instalacii sa ta pyta, ci chces prehravat s WMP
    Ostatne nejdem ani komentovat, ale najvacsi omyl si asi ty, pretoze akotak citam tie tvoje sprasene vylevy o kodekoch, obaliek a pod a este ako si z toho nadseny, tak sa mi chce akurat toto . Urcite nemas 15, tam by som to este pochopil, alebo na druhej strane ak si stary cap, tak by si mohol pochopit, ze su to iba alternativy, aby si mal nieco ine, ako ostatní, nic viac, nijake ohromne zlepsenia to neprinasa navyse ked je uz doba vysokokapacitnych medii, vysokej a stale mensej integracie chipov, nastup zaznamu a moznosti zobrazovania videa (a aj audia) s vysokym rozlisenim a v neposlednej rade aj toho, ze kazdy ma pravo za ten svoj kratky cas v tomto posranom zivote plneho sebaklamu, zavisti, zloby... mat nieco lepsie, spiatocniku

PS: jediny dobry ciste DS player je RadLight, aj ako EXE.

Registrace
    Mar 2004

Stayman: Patnáct mi bylo fakt už dávno a za starýho se taky nepovažuju. Jenom chci mít to nejlepší co můžu a zaplatit za to pokud možno co nejmíň. Proto nepoužívam WMP, WMA, ani WMV. Děkuji nechci, jsou tu alternetivy a jsou lepší. Používam naopak technicky nejdokonalejší a nejpokročilejší programy, kodeky a kontajnery. Nespokojim se se zastarlejma MP3, VQF nebo AC3, nestojim o MPEG-1 i MPEG-2 už ztrácí pevnou půdu pod nohama. Jdu radši do Vorbisu, MPC, MPEG-4, případně i s rozšířenim h.264, AAC s SBR atd. Starý a několikrát překopaný kontajner AVI neni taky nic pro mě, MP4, OGM nebo MKV nabízí daleko víc možností. Akorát to chce nebejt línej, něco si vyzkoušet a potom šířit moudra. Samozřejmě nastane i plno problémů, protože moderní technologi nejsou tak odzkoušený jako starý formáty.
    A kdo je potom tady zpátečník

P.S. S Radlightem jsem kdysi začínal, pak se přestal vyvíjet a ostatní přehrávače ho předběhly. Poslední prebeta verze jsou zase dost nestabilní.

ohm ohm je offline
    Je tu pravidelně Avatar uživatele ohm
    Registrace
    May 2004

PowerDVD
    BS Player
    ...WMP10

Nováček Avatar uživatele dochtor
    Registrace
    Sep 2004

wmp10 nie je zly (bezstratove wma), ale najcastejsie pouzivam mpc, napr koli dts

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od dochtor
    wmp10 nie je zly (bezstratove wma), ale najcastejsie pouzivam mpc, napr koli dts
    Ak si nainstalujes aj DTS filter, bude ti prehravat aj DTS, alebo PowerDVD.

Nováček Avatar uživatele KamilS
    Registrace
    Apr 2004

MP3 jako hudební formát je super. Starý nebo nový kodeky?
    No ty nové vyzkoušené nemám, ani nemám důvod pač MP3 je standartizován.
    DVD vs. MPEG4 DivX- používám oba, jsou to také standarty a kvalitní pokavaď nejsou přehrávány na neschopném DVD přehrávači.
    Důvod? Nestíhám jít s dobou

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

PowerDVD_5 (mám Win_98, tudíž "šestka" je zbytečná). Co se týče kodeků, pouze ty, co si přinesla tv karta + PowerDVD + samostatný DivX_5.2.x
    Kodeky typu "všechny v jednom" u mě nenajdete. Pro zvuková CD/DVD + inet rádio, apod. WinAmp.
    Žádné "přeplácání" všeho možného, vše jednoduché, účelné, funkční.

Nováček Avatar uživatele miskol
    Registrace
    Jul 2004

pre WIN jedine
    VIDEOLAN
    www.videolan.org
    pre notebook nic lepsie neni (nenarocny)

Je tu pravidelně Avatar uživatele Bullback
    Registrace
    Jun 2005

Používám svůj přehrávač, umí vše co kodeky (základ je vždy v kodecích) a co sem udělal a u jiných není je výběr videa či muziky ze složek které je možné uložit i jako struktůru disku a lze v ní hledat (i bez připojeného média), takže pak stačí jen připojit médium a může se hrát ...

Je tu pravidelně Avatar uživatele Tilk
    Registrace
    Mar 2004

vlada
    Čo tak VLC, nespĺňa všetky tvoje požiadavky? Jedine sa musí inštalovať.
    Inak u mňa WMP10 práve kôli úplnej závyslosti na DS filtroch. Keď je v nich nejaký problém tak sa to okamžite prejaví. A filtrami mu pridám podporu čoho si len zaumienim.

Je tu pořád Avatar uživatele Pears
    Registrace
    Jul 2004

Tilk
    VLC se nemusi instalovat \/ . Staci prekopirovat soubory jinam, spustit EXE a frcis.
    Bullback
    Používám svůj přehrávač, umí vše co kodeky....
    A to je jako kterej?.... TVUJ prehravac

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jaký kabelový STB používáte
    Od Ivo Mašek v sekci DVB-C
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-10-2012, 13:09
  2. Jaký blu-ray přehrávač?
    Od alexandra111 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 31-12-2011, 17:30
  3. Jaký software pro střih videa používáte?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 24-10-2010, 20:27
  4. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 17-12-2006, 20:41
  5. jaký DVD přehrávač?
    Od Horymir v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 03-09-2006, 19:16