Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Úprava zachyceného videa....

stani (1647)|27.4.2008 22:33
Dnes jsem nahrával pomocí aplikace WinFast PVR2 z TV karty TV 2000 XP Expert od Leadteku jeden film, ale až pak jsem zjistil, že je velký jas (divné, při sledování TV přes tuto kartu se zdá normální).

Moje otázka zní: jakým nejjednodušším a nejrychlejším způsobem toto napravit(samozřejmě bez zmršení tohoto původního videa)?

Jen prosím upozornění pro ty co rychleji píšou než přemýšlí: opravdu se mě jedná o nejjednodušší a nejefektivnější způsob, tím čím to třeba děláte doma (krkolomě) vy, mě opravdu nezajímá.

Předem díky ;)
Jack_lib (42)|3.8.2008 21:47
Pokud to je video, které nebudeš archivovat, tak stačí stáhnout jas na monitoru, resp. přes nějakou aplikaci ke grafické kartě :) Jinak se to musí upravit nějakým programem (záleží na tom, co používáš), ale to bude asi destruktivní způsob úravy.
vogon (15)|4.8.2008 09:02
Podle toho co píšeš - doporučuji zkontrolovat nastavení tvojí VGA, konkrétně položky v úpravě barev při překrytí videa - doporučuji obnovit výchozí a možná zjistíš, že zachycené video je v pořádku.
Jinak úprava zachyceného videa je samozřejmě možná ve kterémkoliv videoeditačním softu - ale jestli byla v předvolbách WinFast PVR2 nějaká extrémní nastavení a máš to přepálený - tak máš smůlu jde to sice opravit - ale né moc.
mirekv (7169)|6.8.2008 08:31
Není to jen nastavením přehrávače? Nechal bych to tak, rekomprese při úpravě je nezbytná.
vogon (15)|6.8.2008 15:15
Možná by neškodilo hodit sem nějaký charakteristický kousek toho videa - potom by se dalo něco i doporučit...
A ze dva screeny z přehrávače...