reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Opět Digi TV

tirak1 (3)|27.4.2008 14:42
Zdravím všechny,
bohužel marně procházím předchozí diskuse a nenalézám odpovědi, takže pokud se budu opakovat, stačí mě nasměrovat na již probrané téma.
Je to již 3 měsíce, kdy se mi porouchal HUMAX od Digi TV a náprava v nedohlednu. Vzhledem k tomu, že "to jde i jinak", jak tady zjišťuji a za chvíli mi končí smlouva, měl bych několik dotazů.

1) Doporučit nějaký vhodný přijímač (klidně i více), na kterém by nejen DIGI jela, a v případě tmy se mi z toho nestala jen další krabice pod televizí, ze které budu jen utírat prach.

2) Existuje nějaká SAT. karta pro notebook, která by to zvládla také ? Jsem docela často na cestách a představa vystrčení paraboly nad kamionem a pohodové sledování na notebooku je více než lákavá.

3) K 1) a 2) by stačil typ, případně soft a orientační cena. Pokud se někdo chce rozepsat více, třeba jak to má on, budu jen vděčným čtenářem.

4) Máte někdo zkušenost s ukončením smlouvy s DIGI? Pokud jsem ji studoval dobře, byla pořízena v rámci jakési akce, kde při upsání se na rok získám "železo" zdarma. Jediné, co bych jim měl vrátit ke karta. Humax je mi zá se, k ničemu, tak bych využil alespoň parabolu. Je to tak ?

Díky za odpovědi

tirak1
Pitomec (10211)|27.4.2008 16:40
Ono to "jde i jinak" asi tak, že právě probíhá přechod na Nagra 3 a Digi mění svým klientům karty, čili nulová perspektiva neoficiálního příjmu do budoucna. Radši reklamuj službu přímo u poskytovatele, příp. ji vypověz a běž ke konkurenci (UPC Direct za 499Kč/měsíc, akce DH8, Rodina+HBO/2/Cinemax, http://www.upc.cz/televize/satelitni_televize/akce).

A pokud jde o vrácení zařízení u Digi, tak vracíš naprosto vše co sis sám nekoupil (přičemž parabolu s konvertorem můžeš odkoupit při vracení zařízení) - rozhodně ne tak, že ti něco zůstane, když tos nezaplatil.
tirak1 (3)|27.4.2008 17:54
A pokud jde o vrácení zařízení u Digi, tak vracíš naprosto vše co sis sám nekoupil (přičemž parabolu s konvertorem můžeš odkoupit při vracení zařízení) - rozhodně ne tak, že ti něco zůstane, když tos nezaplatil.[/QUOTE]

Díky za reakci, v akci bylo smlouva na 12 měsíců a zařízaní zdarma, tak předpokládám, že mi zůstane, i když by to bylo docela nelogické, vrátit jim kartu a nechat si jen kus železa, který je bez karty na dvě věci. nemá s tím někdo zkušenost? Díky
tirak1 (3)|27.4.2008 18:01
[QUOTE=tirak1;174875]A pokud jde o vrácení zařízení u Digi, tak vracíš naprosto vše co sis sám nekoupil (přičemž parabolu s konvertorem můžeš odkoupit při vracení zařízení) - rozhodně ne tak, že ti něco zůstane, když tos nezaplatil.[/QUOTE]

Díky za reakci, v akci bylo smlouva na 12 měsíců a zařízaní zdarma, tak předpokládám, že mi zůstane, i když by to bylo docela nelogické, vrátit jim kartu a nechat si jen kus železa, který je bez karty na dvě věci. nemá s tím někdo zkušenost? Díky[/QUOTE]

. . . AHA . . .

už jsem to dočetl komplet celé, při uzavření na 12 měsíců získávám do užívání zdarma. Takže vracím. Nicméně bych uvítal tip na nějaký přijímač, cenově dostupnější, který by něco uměl.
Díky
peco (772)|27.4.2008 18:06
illusion m3s cristor, lacny a vie toho hodne, potom este illusion m2s (pripadne m2s Ethernet), GoldenInterstar, Ferguson, .......... toho je ako maku
Pitomec (10211)|27.4.2008 18:30
Pokud s EMU, tak Golden Interstar (ideálně kombo DVB-S/T) a jinak TechniSat nebo Homecast.
peco (772)|28.4.2008 05:46
Jasne, u vas je DVB-T dost rozsirene, takze ten GI combo je vyborna volba.
Pitomec (10211)|28.4.2008 06:42
No tak rozšířené je asi tak, že tady v Brně chytnu 5 CZ programů a 5 ORF, což v porovnání se SATem je úplný prd :D To je spíš investice do budoucnosti, navíc to kombo není o tolik dražší, než jenom receiver pro DVB-S.
peco (772)|28.4.2008 07:25
ja som myslel plosne rozsirene, u nas len v BA, trochu BB a KE, ale to len test