Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HVR-Z1U kmitani v HD

intel_tvf (35)|25.4.2008 19:16
Nyni jsem zacal editovat HD,mam velky problem ten ze video se mi kmita.kdyz ho edituji v SD je to dobre ale cim visi rozliseni vetsi je kmitani.kameru drzim fakt co nejklidneji stabilizator mam ON na SOFT ,Vlastne jsem zkousel vsechy moznosti a pripada mi jako kdyby ten stab. nefungoval,na stjanu je to bez chyby ale z ruky je to video nervozni,na lcd kamery to videt neni jen na videu v HD,je nejaky zpusob jak zjisti jestli funguje stabilizator,nevim mozna je to jen softwerova zalezitost.resim to uz dlouho ale vysledky stejne,neklidne video V HD pri toceni z ruky !kameru uz snad klidneji drzet ani nejde,neni nejake nastaveni v Editacnim Softweru,je to jak spatna frequence obrazu,nevim?Budu velice rad kdyz mi nekdo poradi ci pomuze najit pricinu.mohu poslat vrorek videa na email.Mozne je ze stab.nejde ale nevim jestli je to vec stabilizatoru strany videa jsou klidne.
Dekuji za odpovedi!
LOPOLO_2 (488)|25.4.2008 20:05
ja bych rek, ze je to vicemene normalni...cim vetsi obraz, ( jak zaznam tak i reprodukce ) tim vic jsou tyhle veci videt. Ztko nema soft stabilizator, "jen" optickej, kterej fukguje mozna jinak nez jsi zvyklej. Tezko ale rict takhle, posli ukazku.
intel_tvf (35)|25.4.2008 21:29
STDYSHOT funguje tim to neni!
intel_tvf (35)|26.4.2008 19:49
Uz jsem to vyresil!
LOPOLO_2 (488)|26.4.2008 19:58
a jak?