Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 54

Téma: PS3 a vyber TV

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Dobry den. Procetl jsem snad vse co slo ale nejsem z toho nejak chytry.Mam PS3 a cca 30 000 Kc na TV.
    Zatim uvazuji o LG42LY99 je to full hd, 100hz, ma to dbvt.Da se sehnat okolo tech 30-32K.
    Chci se zeptat je tech 100hz dulezitych? protoze se daji sehnat i jine tv full hd podstatne levneji ale nemaji 100hz?napr samsung le40m86bd za cca 23-25K.nebo LE40N87 za cca 26K.
    Prosim o odpoved a pokud mate i jiny tip velice rad si ho prectu.Nebranim se jinym znackam ani technologiim.
    Dekuji vsem
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Panasonic 42PX80 nebo Panasonic 37LZD80.Obě TV jsou na PS3 skvělé.Ovšem ta první je o chlup lepší.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

jen PX rika, ze neni full hd. Nemam a nevim,ale ja bych do HD televize s tim, ze na ni budu pres PS3 parit nesel...

mpe mpe je offline
    Nováček Avatar uživatele mpe
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od roman2277 Zobrazit příspěvek
    Panasonic 42PX80 nebo Panasonic 37LZD80.Obě TV jsou na PS3 skvělé.Ovšem ta první je o chlup lepší.
    Plazma a ještě jen hd ready s 1024x768 s protáhnutejma pixelama na PS3? Hmm.... Zajímavá volba...

Ne že by to nešlo, nebo že by to nebyla dobrá TV, ale pro daný účel je to vysloveně nevhodná volba.
    Naposledy upraveno uživatelem mpe1: 22-04-2008 v 23:57

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Jeste dodám ze signal bude obyc analogova antena +dbv-t a digi tv (nic lepsiho - horsiho asi nesezenu)
    muze mi tedy nekdo odpovedet ohledne tech 100hz? mam brat tv se 100hz nebo to nein az tak dulezite?
    jinak pozorovaci vzdalenost je cca3-5-4m proto bych radeji neco kolem tech 42"..mysli ze 37 je malo

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od nukii Zobrazit příspěvek
    Jeste dodám ze signal bude obyc analogova antena +dbv-t a digi tv (nic lepsiho - horsiho asi nesezenu)
    muze mi tedy nekdo odpovedet ohledne tech 100hz? mam brat tv se 100hz nebo to nein az tak dulezite?
    jinak pozorovaci vzdalenost je cca3-5-4m proto bych radeji neco kolem tech 42"..mysli ze 37 je malo
    Jestli budeš a to i časem hrát něco přes blu-ray tak ber tu 100Hz , ta TV bude umět nativně 24p. K té uhlopříčce, no tak pro 37 palců je full hd totální kravina a 42 je malá, resp, no hraniční. Jestli teda píšeš 3 a 4 a 5 metrů. Jestli LCD či plasmu, to je jedno, rozhodni se sám.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

tak nevím jestli máš tu vzdálenost 3 až 5 metrů? Kdyby 4 až 5, tak bych šel určitě do 50", jestli pod 4 tak 42", určitě ne 37". Vzhledem k mým zkušenostem bych ti doporučil značku Panasonic, jestli full nebo hd ready? Podle mě stačí hd ready...

Je tu pravidelně Avatar uživatele Man5on
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od mpe1 Zobrazit příspěvek
    Plazma a ještě jen hd ready s 1024x768 s protáhnutejma pixelama na PS3? Hmm.... Zajímavá volba...

Ne že by to nešlo, nebo že by to nebyla dobrá TV, ale pro daný účel je to vysloveně nevhodná volba.
    Nevím jestli jsi to viděl nebo jen vycházíš z teoretickejch úvah, ale já hrál PS3 na HD ready LCD a věř, že na týhle plazmě s "protáhlejma pixelama" byl obraz mnohem lepší

mpe mpe je offline
    Nováček Avatar uživatele mpe
    Registrace
    Jan 2005

No jistě záleží jak je hra navržená. Určitě jsou hry u kterých to nevadí. Třeba rychle pohybující se akční hry kde člověk rektilinearitu nemá čas příliš vnímat. Ale v každém případě tam viditelně chybí i to horizontální rozlišení (1024px místo 1280 resp. 1386). Nedávno jsem se koukal v Datartu na nějaký HDTV koncert na 42" plazmě a kvalitním 42" LCD. Bok po boku. Těch 30% vertikálního rozlišení co ta plazma nemá tam prostě chybí v detailech. Pozná se to na maličkostech (nápisy na nástrojích, obličej klávesisty, ...). Samozřejmě člověk se musí snažit, ale vidět to je...

Když plazma tak full-hd. Ideální kombinace.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

ahoj..napsal jsem to spatne pozorovaci vzdalenost3,5 - 4 m omlouvam se. takze ta velikost 42" je asi ok..
    jinak mam nejake tipy..takze :
    1: LG 42LY99 - full hd 100hz LCD cena cca 32K
    2anasonic 42px80 hd ready 100hz PLASMA cena cca 28K
    jinak dalsi tipy vitam..zatim jsou tohle mi 2 favorite..nejsem zastancem 1 ci 2 technologie takze mam ve vyberu jak lcd tak plasmu.
    takze se vlastne potrebuju rozhodnout jen mezi full hd a nebo hd ready..tot muj zakladni problem
    signal bude analog antena + dbv-t a casem digi tv..
    jinak hry z ps3 a filmy z dvd ci blue ray ..pokud se k nam nekdy dostanou )

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2008

Myslel jsi zřejmě 3,5-4 metry, že? Na 37" bude obraz koukatelnější /ostřejší a bez viditelnějších vad/, ale do budoucna bys toho litoval, tak kup 42" LCD TV, klidně levnější LG 42LF66 s S-IPS panelem /lepší barvy než S-PVA/, na PS3 si to pěkně vychutnáš a na klasickém signálu to bude také celkem slušné. 100 Hz se zatím nijak zvlášť neuplatnilo.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

ahoj..napsal jsem to spatne pozorovaci vzdalenost3,5 - 4 m omlouvam se. takze ta velikost 42" je asi ok..
    jinak dalsi tipy vitam..zatim jsou tohle mi 2 favorite..nejsem zastancem 1 ci 2 technologie takze mam ve vyberu jak lcd tak plasmu.
    takze se vlastne potrebuju rozhodnout jen mezi full hd a nebo hd ready..tot muj zakladni problem
    Tak z této vzdálenosti to sleduji taky.A řeknu jen jedno -nejlepší obraz je z nové Plasmy 42PX80 a to mám doma 5 solidních televizí.Jinak na PS3 jsem měl skoro všechny hry co vyšly doma a co si budeme povídat-skoro všechny jsou jen v 720p.(včetně TOP hitů Ratcheta,Resistance,CoD4, apod.)Jinak za tehle rok jsem měl už vybaleno okolo 20 různých TV a nejlepší se mi jeví prostě ta Plasma od Panasoniku.Jak velikostí ,tak obrazem.Full HD TV je z praktického hlediska opravdu na nic.(při větší pozorovací vzdálenosti než 2 metry)Ale jsou to ve finále Tvoje peníze.Já se jen divím nad některými příspěvky od některých členů zde(věční teoretici a rádoby chytráci).Praxe je praxe.Hodně štěstí.
    Naposledy upraveno uživatelem roman2277: 23-04-2008 v 20:18 Důvod: dfsdfsdf

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Signál analog a DVB-T? Tak to je vcelku jasné=plasmová TV.Ale jsou to Tvoje peníze.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

V tvojom prípade by som uprel oči naozaj na plazmu, nakoĺko hlavne TV bude o stupeň lepšia. Vzhľadom na PS3 by som šiel rozhodne do FullHD, ak to má byť okolo 30000 KČ tak je tu varianta Panasonic 42PZ70EA, ak si priplatíš tak nové modely Panasonic 42PZ80 resp. 46PZ85 alebo celkom cenovo zaujímavá alternatíva Samsung PS50A557S3FXXH (navyše je to uhlopriečka 50" t.j. 127cm a cena v ČR okolo 41000).

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jun 2007

ty jsi dobrej chytrak a jeste mas 10 tv

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vyber MMC
    Od Chavron v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-09-2011, 22:41