Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zametení stop po práci

lajdak (61)|17.4.2008 15:45
Ahoj, potřeboval bych nějaký prográměk, který by mi v práci pomohl úplně zamést veškeré stopy po tom, co jsem ten den dělal (tzn. které jsem navštívil stránky, co jsem stahoval, co jsem kopíroval a mazal, co jsem psal), ale nejlépe co nejdůkladněji, aby to už nikdo nemohl jen tak z toho vytáhnout a vypozorovat. Existuje vůbec nějaký takový? A taky kdyby šel instalovat i bez admin. práv, nebo "portable"..... Díky L.
Ivo Mašek (10205)|18.4.2008 05:46
[quote=lajdak;173596]Ahoj, potřeboval bych nějaký prográměk, který by mi v práci pomohl úplně zamést veškeré stopy po tom, co jsem ten den dělal (tzn. které jsem navštívil stránky, co jsem stahoval, co jsem kopíroval a mazal, co jsem psal), ale nejlépe co nejdůkladněji, aby to už nikdo nemohl jen tak z toho vytáhnout a vypozorovat. Existuje vůbec nějaký takový? A taky kdyby šel instalovat i bez admin. práv, nebo "portable"..... Díky L.[/quote]
Těch "prográmků" je více: System Mechanic Profesional, Ashampo WinOptimizer a Advanced WindowsCare Profesional.
Ovšem bez administrátorských práv je s největší pravděpodobností nenainstaluješ.
Doom (2331)|18.4.2008 08:35
ještě doplním http://www.ccleaner.com/ ale ten se tuším taky musí instalovat
lajdak (61)|18.4.2008 13:34
[QUOTE=Doom;173656]ještě doplním http://www.ccleaner.com/ ale ten se tuším taky musí instalovat[/QUOTE]


Ten CCleaner mám instalovaný, ale nevím co a jak nastavit, aby mazal stopy i po stahování a kopírování a případně práci v dokumentech a tak, jen mi vyčistí "tempy" a neplatné registry a cookies a tak podobně. Co bych měl nastavit, aby to zametlo všechny "pracovní stopy" z toho dne???????
Doom (2331)|18.4.2008 14:09
pokud se ti jedná o mazání na jednom počítači, potom by stačilo nainstalovat třebas tweakui (nevím jak pracuje pod vistou) a tam je možnost mazání "recent" věcí (dokumenty, internet, temp) po odhlášení/vypnutí

o portable věci nevím
lajdak (61)|18.4.2008 14:33
[QUOTE=Doom;173706]pokud se ti jedná o mazání na jednom počítači, potom by stačilo nainstalovat třebas tweakui (nevím jak pracuje pod vistou) a tam je možnost mazání "recent" věcí (dokumenty, internet, temp) po odhlášení/vypnutí

o portable věci nevím[/QUOTE]

Díky za reakci, jedná se mi hlavně ne o mazání souborů, které jsem vytvořil nebo tak, spíš aby po mé práci nezůstaly stopy. Např. když v práci budu něco odněkud stahovat, a pak si to zkopčím na flashku, aby nikdo nedohledal, že jsem to stahoval a že jsem to pak někam kopíroval. To samé o tvorbě dokumentů, abych něco např. napsal a pak si to zkopčil jinam, ale aby o vytvoření tohoto dokumentu a následném přenesení nezůstala v compu žádná zmínka, třeba kdyby to admini nebo tak někdo chtěli dohledat, co jsem za ten den dělal. L.