Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Levne repro s DTS

Kurtz (20)|16.4.2008 11:00
Ahoj,
muzu poprosit o radu? Rad bych ozvucil mensi obyvak v panelaku 5.1 zvukem. Nejsem zadny audiofil a bohate by mi stacili Genius SW-HF 5.1 5000, ktere mam u pocitace. Bohuzel jako vstup potrebuji pripojit TV a Playstation, ktere maji pouze opticky digitalni vystup. Poradite mi co si vybrat? Jde mi hlavne o slusnou kvalitu za nizkou cenu (optimalne okolo 5000,-)

Sam vidim 2 varianty, ale ani s jednou nejsem moc spokojen:

1) Nejaky dekoder (nevim jaky konkretne) za 5000,- + ty geniusky za 2000,-. Tohle reseni se mi nelibi, protoze v obyvaku bude dalsi krabice a platit za dekoder vic jak za repro mi prijde drahe.

2) Digitalni repro - tohle by mi vyhovalo vic, ale nenasel jsem zadne zajimave a zaroven levne. Alespon trochu zajimave mi prisli Logitech Z-5500 Digital THX. Ale maji jen jeden opticky vstup, takze bych musel prehazovat kabely a prilis se mi do obyvaku nehodi. Cena je podobna jak u prvni varianty 7500,-.
mpe1 (51)|2.5.2008 17:51
Kup si nějaké domácí kino s optickým vstupem. Kdybys měl zájem měl bych na prodej Samsung HT-X30 za 3800 Kč. Satelity jsou dvoupásmové, stejně jako středový repr. Mají skvělý zvuk. Přecházím na komponenty.
[email]mirp@email.cz[/email]