Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast TV2000XP Expert-mne to mrzne

rsb (1)|6.4.2004 19:19
Kartu som si kupil asi pred 2-mesiacmi. Nainstaloval a spustil. precital navod nastavil programi a mozem povedat ze som velmi prijemne prekvapeny ako obrazom tak aj obsluhou. Lenze mam jeden velky problem po cca20-45nim mi pocitac zamrzne a pocuT len zvuk. Vyskusal som vsetky tipy co som si tu precital, prehodil som kartu cez vsetky sloty odbral som vsetky zariadenia a postupne pripajal a stale nic - mrzne neviem si stym rady. Ak spustim Ulead VideoStudio 7 mozena to pozerat kolko chcem a netuhne len naladit vsetky programy to nevie. Pisem o tom preto lebo mam pocit ze ak pouzijem iny soft. tak to bezi. Moja kofiguracia je pentium4 1,8 doska; MSI648 max-v; pamät 512 DDR; NVIDIA GF MX 440 AGP8X; HDD 80GB.
Mam nainstalovane najnovsie ovladace od Leadteku a soft.
Bezim pod WIN XP profesional
U SOM V KONCOCH POMOZTE !!!
romanbee (32)|10.4.2004 09:35
A ZVUK TI IDE AKO KED UZ MAS NAHRATE?
MNE DOST ZLE.
xgryzlik (21)|11.4.2004 11:08
To nemusi bejt v Tv karte. mel jsem podobnej problem. Mrkni na zakladni desku a hlavne na to, jestli tam nemas nainstalovanej nakej program, kterej byl dodan pravdepodobne na CD k zakl. desce, kterej umi softwarove pretaktovavat a hlida teploty, otacky vetracku apod. Me to delalo to samy nez jsem zjistil, ze tam mam prave takovej program, u kteryho byla ale implicitne nastavena nejnizsi hodnota otacek vetracku vyssi ne ve skutecnosti byla, tak se vzdycky sekalo, protoze to byl pro system error. Ale pak jsem to v tom programu snizil a uz je to O.K.
romanbee (32)|11.4.2004 15:36
zvuk je OK
ale obraz je dost slaby.
vobec nieje ostry,je cisty ale nie taky ako na DVD
nahraval som z DVD a obraz je slaby.