Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Pruhy pres monitor, reset graficke karty

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Zdravim,
    mam desku A8N-SLI, grafiku gigabyte x800 xl, zdroj 400w.
    zacaly se mi delat pruhy pres monitor (viz. obr) a co chvili se mi resetuje graficka karta ("vpu recover has reset your graphics accelerator..."), menil jsem ovladace a zkousel vsemozne a nic.
    zajimavy je, ze nekdy to chvili jde ciste (monitor bez pruhu) a za par minut tam zacnou naskakovat pruhy az se to resetuje nebo se uplne vypne obrazovka.

dulezite: jak to slo poporade -
    1.pocitac v cesku fungoval normalne, pak jsem ho privezl do anglie a zapojil na stary (nevyzkouseny) monitor targa 1999 a ejhle, monitor se vypinal a skakal do "power safe modu" kdykoliv jsem neco pripojil k pocitaci (usb, klavesnici, net, repraky a to ani nemuseli byt zaply), pak to prestalo a slo to ok.
    jediny co jsem jeste pridal, je audigy karta, ale i s tou to slo, no a pak zniceho nic se resetovala grafika, po restartu to par dni slo, pro jistotu jsem jeste updatoval drivery, ale i tak to dela ty pruhy.

vcera se mi stalo, ze se grafika resetovala, obrazovka ztmavla a uz nenaskocila a ja to asi po pul hodine restartoval a obraz byl cisty a za pet minut to zaclo blbnout a problikavat ty pruhy, ktery se s pribyvajicim casem zhorsujou az se to zasekne, ci resetuje.

diky moc za podnety.
    tomuz
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: pruhy.jpg 
Zobrazení: 1583 
Velikost: 60.7 KB 
ID: 2358  
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Máš to zapojené přes "redukci pro kontinentální spotřebiče"?? Koupíš u každého Inda v Off Limits krámech nebo v elektru za 1.5 libry a osaď si to alespoň 3 Amperovou (krátkou) pojistkou. Tohle je evidentně nějaká chyba napájení a jde ti tam asi něco, co by nemělo. Jinak těžko radit, vzít měřák a měřit...

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

diky.
    mam to zapojeny pres anglickej prodluzovak (13A 250V) a pak mam ty adaptery (13A 240V) na kazdej kabel, a mam zapojenej jenom pc, monitor a bedynky. to by melo byt ok, ne?
    jeste to zkusim s jinym monitorem, ikdyz jak rikam nekdy to jde ciste a pak se to zhorsi.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Jedině se podívat na zapojení těch adapterů uvnitř. Ale opravdu si to raději změř, co kde máš, jestli ti něco nejde přes nulák.

Podobná témata

1. Grafické karty a podpora editace přes GPU ?
    Od Nivico v sekci Editace videa
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-04-2012, 14:24
  2. Vertikální pruhy přes LCD monitor
    Od Trooll v sekci Bastlení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 02-11-2009, 15:05
  3. Fixace nastavení grafické karty v OS.
    Od wendy271 v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-09-2008, 06:49
  4. drivery pro grafické karty
    Od Ivo Mašek v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 19:35
  5. Grafické karty
    Od ssadraa v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-05-2006, 19:55