Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

prevoz lcd

thomasino-- (2)|10.4.2008 08:29
potreboval bych poradit vim ze plasma se nesmi prevazet na lezato je to tak i u lcdecka?
Bobanovicz (169)|10.4.2008 09:31
Když budeš převážet jakoukoliv větší skleněnou tabuli položíš ji?
LCD by mělo být asi méně náchylné, nemívá skleněnou obrazovku, ale přes to bych to u větší uhlopříčky neriskoval.
Strajk (22)|10.4.2008 17:20
Pokud ji položím displejem nahorů tak by neměl být problém ne? Pokud se to nesmí tak pls rychle napište protože se v nejbližší době chystáme na TV s kombikem do Vídně a doteď jsem plánoval ji položit do kufru
robert.kotasek (777)|11.4.2008 07:27
Strajk... ja bych si pujcil nejake to berlingo... znas to - jistota je kulomet... ;)
thomasino-- (2)|11.4.2008 08:30
vcera jsem ji vezl 37" se vejde v pohode na zedni sedacku octavie ale radsi bych ji asi nepokladal protoze obrazovka neni v krabici nijak podlozena
amyr (120)|11.4.2008 20:22
Kamarád vezl 40 Sony Bravia 140 km vzadu v kufru se sklopenymi zad. sedačkami a Sonka už bez problémů půl roku šlape.Samozřejmě naplacato.
broulikj (2)|6.8.2010 13:55
AHoj,
dnes mi dovezla posta LCD TV, ale privezla ji vzhuru nohama. Je to problem? Nemohla se TV poskodit? Jsem laik, proto se pro jistotu ptam.
Mam do ted za to a treba to je uplna kravina :-), ze se napr. plasma nesmi prevazet na lezato kvuli tomu, aby se neprelily krystalky uvnitr TV. Neivm jak je to u LCD. Neukamenujte me pokud se zasadne pletu:-)

Pokud mohu poprosit o odpovedi na [email]broulikj@seznam.cz[/email]