Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Architect 2.0b vs. ProCoder 2 (XviD -> MPEG2)

Anonymous (825)|15.11.2004 10:26
Zkoušel jsem dělat z XviDu DVD. Prvně pomocí ProCoderu, pak DVD Architect.
Výsledek? :OO Nevěřil jsem vlastním očím. :OO :OO :OO
ProCoder (který jsem vždy vychvaloval) se může jít zahrabat.
DVD Architect encoduje na jedničku s hvězdičkou. :BB:
mirekv (7169)|15.11.2004 10:33
Kdoví jak si to nastavil :-D
Anonymous (825)|15.11.2004 10:43
[quote=mirekv]Kdoví jak si to nastavil :-D[/quote]

Věř milý synu, že s ProCoderem dělat umím. :-E :-E :-E

Kdo nevěří, ať si sám otestuje. :BB:



:-!!!
stayman (12393)|15.11.2004 10:49
Navyse Architect nevie synchronny zvuk, ak je to nestandartne mp3, Lame apod. :-k
Anonymous (825)|15.11.2004 10:51
[quote=StayMan by €RikŁ€]Navyse Architect nevie synchronny zvuk, ak je to nestandartne mp3, Lame apod. :-k[/quote]

S tím souhlasím, to máš pravdu. Já chtěl Architecta jen pochválit jak encoduje video. :BB:
stayman (12393)|15.11.2004 11:13
Je tam moznost, skusit to vytiahnut ako WAV pomocou VD, potom natiahnut ten DivX s tym WAV suborom a zosynchronizovat a enkodovat do AC3 a tak to AC3 natiahnut do Architecta... :-) , ale naco, pomocou ProCoderu to mam synchronne, potom vo Vegase AC3 a ten Mpeg z Procodera + to AC3 sup ho do Architecta. (vsimol si si dobre, nerobim ani z mpeg audia ac3 v architecte, ale vo vegase, niekedy to proste nevyjde a ja stavim radsej na istotu :-D )
Anonymous (825)|15.11.2004 11:21
[quote=StayMan by €RikŁ€]Je tam moznost, skusit to vytiahnut ako WAV pomocou VD, potom natiahnut ten DivX s tym WAV suborom a zosynchronizovat a enkodovat do AC3 a tak to AC3 natiahnut do Architecta... :-) , ale naco, pomocou ProCoderu to mam synchronne, potom vo Vegase AC3 a ten Mpeg z Procodera + to AC3 sup ho do Architecta. (vsimol si si dobre, nerobim ani z mpeg audia ac3 v architecte, ale vo vegase, niekedy to proste nevyjde a ja stavim radsej na istotu :-D )[/quote]

Přesně tak, zvuk jsem musel vytáhnout pomocí VirtualDubModu do WAV a pak teprve do Architecta (převod do AC3 pomoci Sonic SoftEncode). Audio, které bylo v XviDu Architect natáhl o 13 sekund oproti videu. :-k
Vegas ale udělal to stejné, při načtení AVI. :-k Taky se rozcházelo video a audio o 13 sekund. :-k

:-!!!