Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

3Daemon PV951TF

AKCZ (14)|15.11.2004 09:31
U kamose (WinXP) se objevila zvlastni chybka.. tato karta pri spusteni pocitace ma tray ikonu pres ktere se spousti tato TV karta.. ackoli by mela byt jinak v pozadi necinna tak sem tam ale velmi casto zamestna procesor a pak napr. ve hrach se pocukava obraz.. netusite jak vyresit problem? Myslim tim treba novejsi soft nekde na webu? Protoze vypnout tento programek v pozadi win jde jen natvrdo odstrelit ve spravci uloh.. coz je znacne neprijemne reseni..

PS: Popripade jiny soft ktery umi i radio (FlyTV2000 mi tam nechodila zcela korektne)
Ivo Mašek (10205)|15.11.2004 10:29
Ta ikona je tam, tuším, kvůli dálkovému ovládání. Logicky, zabírá svůj prostor v systému PC. To nejde jinak.
Odstranit ji lze, ale najíždění tv lze pak uskutečnit přes Start / Programy/ ..., lze také vytvořit "zástupce" spouštěče z Start / Programy / příslušný program. Tento "zástupce" nebude zatěžovat systém.

Nevím, jak v WinXP, ale v Win98SE se zmíněná ikonka ruší:
do příkazového řádku napsat msconfig , otevřít po spuštění a zrušit "fajfku" pro zmíněnou ikonku/program.
AKCZ (14)|15.11.2004 11:15
Ano.. pres msconfig jde odskrtnout aby se priste uz nespoustel... zatim jsem mu to tak i nastavil ale bohuzel ten origo softik k teto TV karte nema ikonu jen pro spusteni TV ale spousti se prave pres tento panel ktery bezi v pozadi.. ktery pak jeste navic jde ukoncit jak jsem psal vyse jen "natvrdo" ze Spravce uloh.. nicmene predpokladam ze origo soft k tomu asi novejsi nesezenu takze nejaky jiny soft pro TV a Radio k teto karte nejvhodnejsi..
Ivo Mašek (10205)|15.11.2004 13:32
Myslim tim treba novejsi soft nekde na webu?
predpokladam ze origo soft k tomu asi novejsi nesezenu
Neseženeš. Tuto kartu všichni používají pod OS Linux. A to jsem projel Google, Yahoo, AltaVista, ...
Tvůj kámoš je asi už jediným, kdo tuto kartu používá pod OS Win.
AKCZ (14)|15.11.2004 14:29
Hezky :) Ja mu to reknu ze je vzacnej exemplar jestli se nechce nekde vystavit ale na linux ho asi nepresvedcim :D Ok vyzkousim par softiku a pak mu ji omlatim o hlavu ;) Zatim diky..
jezo (23)|15.11.2004 16:20
Chodi s tym Dscaler, len su obcas problemy so zvukom, ktore potom treba riesit nejakou utilitou. Samozrejme bez originalneho dialkoveho. Na to by mal ale existovat plugin pre girder. Tiez som to rozchadzal pre kamarata, ale o dialkovom som mu radsej nehovoril - zabil som s tym dost casu aj bez neho :-)
AKCZ (14)|15.11.2004 16:59
Diky.. pravda.. pripomel si mi jeste tu podporu dalkoveho ovladani ze by byla take docela dulezita..