Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zvuk v DD a DTS

Petrjel (10)|31.3.2008 07:32
Dobrý den,
používám HTPC v této sestavě: Thermaltake Mozart SX, 300W, Pinnacle PCTV 310i, Western Digital 320 GB, ASUS P5B Deluxe/ Wifi-AP, INTEL Core 2 Duo E6320, ASUS EN7300GT SILENT/HTD 256MB DDR2, GeForce 7300GT PCI Express x16 SLi HDTV DVI

Zvuk vedu digitalnim koaxem do recieveru a netuším z jakého důvodu mi do recieveru nejde zvuk v DD nebo v DTS napr. z DVD. Zvukovou kartu mám integrovanou na základní desce - ovladače Soundmax (nainstalované). Můžrete mi prosím poradit?
Pitomec (10211)|31.3.2008 07:39
A jiný zvuk než DD/DTS jde? Jestli ne, tak se podívej do nastavení té zvukovky, jestli není digitální výstup vypnutý.
Petrjel (10)|31.3.2008 09:12
Jiny zvuk bez problémů, vše jde tím digitálním kabelem přes SPDIF. Nastavení zvukovky jsem prošel opakovaně a není vypnutý digitální zvuk.
Pytkin (7947)|31.3.2008 12:28
musis si dakde na zvukovke nastavit aby vedela posielat digitalny stream .. moze to byt aj problem softwaru ktorym DVDcka prehravas .. mozno v nom to treba nastavit ..
Petrjel (10)|31.3.2008 12:45
Včera jsem to nastevení zvuky hledal celé odpoledne a podle všeho je zapnuté. Zkusil jsem power DVD, Mediaportal i Mediacentr v XP a ve všech to nejde. Pořád mi z toho digitálním výstupem leze zvuk, ketrej není ani DD ani DTS.
Pytkin (7947)|31.3.2008 12:50
petrjel : no .. povedal by som , ze to je problem prehravacieho softwaru .. PowerDVD by to ale mal vediet .. Ak ti to hra "dekodovany" zvuk , tak to dekoduje asi prehravaci software .. Musis nastavit , trebars v power DVD aby zvuk nedekodoval ale posielal von digitalny stream ..

Divam sa do power DVD .. a configuration v zalozke AUDIO je moznost vyberu reprakov .. sluchatka, 2,4,6,7,8 a dalsia moznost je USE SPDIF .. to je to , co tam musis nastavit !!!